Tytuł serwisu WWW

Indeks związków

Indeks związkówLiczba związków: 771

LPOpisData i miejsceData urodzeniaData zgonu 
1
Jadwiga z d. Nowak

 
 
 
 +
Więcej
2 Antoni
Weronika z d. Rzepecka

 
 
 
 
Więcej
3 Czesław
Cecylia z d. Maciejewska

 
 
 
 
Więcej
4 Dominik
Katarzyna z d. Jamroz

 
 
 
 
Więcej
5 Janusz
Marzena z d. Korczak

 
 
 
 
Więcej
6 Janusz
Urszula z d. Korczak

 
 
 
 
Więcej
7 Krzysztof
Halina z d. Korczak

 
 
 
 
Więcej
8 Tadeusz z d. Jędrasik
Jędrasik Teresa z d. Frąckiewicz

 
 
 
 
Więcej
9 Zbysław
Irena z d. Maciejewska

 
 
 
 
Więcej
10Adamczyk Jerzy
Adamczyk Jadwiga z d. Byczak
16-11-1818
Osjaków
 *1788 Walków
 *1801 Walków
 +
 +
Więcej
11Adamiak Ignacy
Adamiak Michalina z d. Domagała
31-01-1912
Osjaków
 * Mała Wieś parafia Brzyków
 *14-09-1889 Czernice
 
 +
Więcej
12Aleksanderczyk Franciszek
Aleksanderczyk Zofia z d. Nowak
18-11-1860
Osjaków
 *1839 Pustkowie Borowiska
 * Walków
 +
 
Więcej
13Aleksanderek Robert
Aleksanderek Jolanta z d. Ostrowska

 
 
 
 
Więcej
14Aleksanderek Zdzisław
Aleksanderek Helena z d. Urbaniak

 
 
 
 
Więcej
15Aleksandrowicz
Aleksandrowicz

 
 
 
 +
Więcej
16Aleksandrowicz Andrzej
Aleksandrowicz Agata z d. Łakomska
21-02-1881
Rząśnia
 *03-11-1860 Bębnów
 *26-01-1860 Kiełczygłów
 +26-05-1921 Bębnów /Osjaków/
 +09-1930 Bębnów /Osjaków/
Więcej
17Aleksandrowicz Antoni
Aleksandrowicz Marianna z d. Maruszewska
20-02-1924
Osjaków
 *1901 Bębnów
 *1901 Borki
 +05-02-1953 Bębnów /Osjaków/
 +05-02-1985 Bębnów /Osjaków/
Więcej
18Aleksandrowicz Antoni
Aleksandrowicz Rozalia z d. Pietrzak
12-01-1897
Lututów
 *07-05-1874 Popelina
 *1874 Kopaniny
 +
 +
Więcej
19Aleksandrowicz Bogdan
Aleksandrowicz Jadwiga z d. Pustelnik

 * Rembów
 
 
 
Więcej
20Aleksandrowicz Bolesław
Aleksandrowicz Elżbieta

 *1924
 
 +
 
Więcej
21Aleksandrowicz Filip
Aleksandrowicz Marianna z d. Kaczmarek

 * Osowy
 *1815 Sokołów
 
 +
Więcej
22Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz z d. Świątek

 *23-09-1881 Borowiska
 
 +
 +
Więcej
23Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz Anna z d. Kanterska

 *16-11-1844 Chipolitów
 
 +
 
Więcej
24Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz Anna z d. Kubiak
11-11-1855
Brzeźnio
 *18-09-1836 Wola Będkowska
 *12-07-1839 Gozdy
 +
 +
Więcej
25Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz Emilia z d. Brzozowska
15-01-1913
Osjaków
 *18-11-1887 Bębnów
 *1891 Józefina
 + /Szynkielów/
 +02-11-1918 /Osjaków/
Więcej
26Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz Lucjanna Kornela z d. Warzycha

Konopnica
 *25-01-1937 Bębnów
 * Bębnów
 +2011 Bębnów /Osjaków/
 
Więcej
27Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz Marianna z d. Cuprych
22-11-1875
Osjaków
 *1847 Świątkowice, par. Lututów
 *1856 Bębnów
 +24-11-1931 /Osjaków/
 +01-12-1921 Bębnów /Osjaków/
Więcej
28Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz Marianna z d. Kubaczyńska
12-09-1922
Osjaków
 *1847 Świątkowice, par. Lututów
 *1857 Jastrząb
 +24-11-1931 /Osjaków/
 +
Więcej
29Aleksandrowicz Franciszek
Aleksandrowicz Stanisława z d. Hurylska

 *18-11-1887 Bębnów
 *1893 Kolonia Raducka
 + /Szynkielów/
 +27-01-1975 Wieluń /Szynkielów/
Więcej
30Aleksandrowicz Henryk
Aleksandrowicz Anna z d. Brząkała

 
 
 
 
Więcej
31Aleksandrowicz Jakub
Aleksandrowicz Marianna z d. Jażdżyk
22-11-1857
Lututów
 *1829
 *1837 Kopaniny
 +27-01-1884 Popielina
 +07-09-1891 Popielina
Więcej
32Aleksandrowicz Józef
Aleksandrowicz Grażyna z d. Białasiak

 * Głuchów
 
 
 
Więcej
33Aleksandrowicz Józef
Aleksandrowicz Helena z d. Owczarek

 *06-01-1897 Borowiska
 
 + /Konopnica/
 
Więcej
34Aleksandrowicz Józef
Aleksandrowicz Małgorzata z d. Ochocka
12-02-1919
Osjaków
 *12-02-1896 Bębnów
 * Bębnów
 + /Łódź/
 + /Szynkielów/
Więcej
35Aleksandrowicz Józef
N.N.

 *23-10-1879 Borowiska
 
 +24-08-1880 Borowiska
 
Więcej
36Aleksandrowicz Karol
Aleksandrowicz Agnieszka z d. Gołąb
23-09-1850
Brzeźnio
 *1827 Bujnów par. Uników
 *1815 Gozdy par. Brzeźnio
 +
 +
Więcej
37Aleksandrowicz Karol
Aleksandrowicz Ewa z d. Jakubczyk
23-02-1848
Brzeźnio
 *1827 Bujnów par. Uników
 *1828 Bujnów par. Uników
 +
 +25-07-1850 Borowiska /Brzeźnio/
Więcej
38Aleksandrowicz Kazimierz
Aleksandrowicz Else z d. Muffler

 *16-03-1915 Zgórz
 
 + /Nenzingen/
 
Więcej
39Aleksandrowicz Kazimierz
Aleksandrowicz Janina z d. Borczyk

 * Wieluń
 
 
 
Więcej
40Aleksandrowicz Ludwik
Aleksandrowicz Katarzyna z d. Chudzicka
23-11-1862
Brzeźnio
 *09-08-1842 Sęk
 *1844
 +
 +09-09-1901 Borowiska
Więcej
41Aleksandrowicz Marcin
Aleksandrowicz z d.

 *07-10-1882 Borowiska
 
 +09-03-1961 Borowiska /Brzeźnio/
 
Więcej
42Aleksandrowicz Marcin
Aleksandrowicz Bronisława

 
 *08-09-1904 Borowiska
 
 +26-09-1998 Inowrocław /Inowrocław/
Więcej
43Aleksandrowicz Marcin
Aleksandrowicz Maria z d. Owczarek

 *07-10-1907 Żgórz
 
 + /Brzeźnio/
 +
Więcej
44Aleksandrowicz Marcin
Aleksandrowicz Marianna z d. Duś

 *1786
 *1801
 +
 +
Więcej
45Aleksandrowicz Marianna
Aleksandrowicz z d. Pustelnik

 *22-03-1886 Borowiska
 
 +14-04-1889 Borowiska /Brzeźnio/
 +
Więcej
46Aleksandrowicz Mikołaj
Aleksandrowicz Antonina z d. Jagieła
28-01-1827
Godynice
 *1808
 *1807 Grójec Mały
 +22-08-1874 Popelina
 +05-08-1880 Popelina
Więcej
47Aleksandrowicz Ryszard
Aleksandrowicz Janina

 
 
 
 
Więcej
48Aleksandrowicz Stanisław
Aleksandrowicz Jadwiga z d. Kolanek
13-02-1859
Osjaków
 *08-05-1823 Grójec Mały
 *1824 Wielgie parafia Stolec
 +16-04-1901 Bębnów /Osjaków/
 +21-11-1895 Bębnów /Osjaków/
Więcej
49Aleksandrowicz Stanisław
Aleksandrowicz Marianna z d. Adamusiak
29-01-1901
Osjaków
 *1879
 *1879 Bębnów
 + /Szynkielów/
 +
Więcej
50Aleksandrowicz Stanisław
Aleksandrowicz Marianna z d. Respondek
20-11-1843
Brzeźnio
 *08-05-1823 Grójec Mały
 *1825 Potok
 +16-04-1901 Bębnów /Osjaków/
 +06-11-1858 Bębnów /Osjaków/
Więcej
51Aleksandrowicz Stefan
Aleksandrowicz Aniela Kamyk z d. Nieborak

 *1921
 *1921
 + /Konopnica/
 +27-03-1982 Głuchów /Konopnica/
Więcej
52Aleksandrowicz Stefan
Aleksandrowicz Marianna z d. Krzemińska

 *18-02-1912 Zgórz
 *1919
 +12-03-1994 Sieradz /Brzeźnio/
 +20-06-1991 Sieradz /Brzeźnio/
Więcej
53Aleksandrowicz Tadeusz
Aleksandrowicz Józefa z d. Kędzia

Szynkielów
 *12-07-1916 Bębnów
 * Szynkielów
 +26-07-1988 /Szynkielów/
 
Więcej
54Aleksandrowicz Tomasz
Aleksandrowicz Aneta

 
 
 
 
Więcej
55Aleksandrowicz Tomasz
Aleksandrowicz Salomea z d. Owczarek
28-10-1895
Brzeźnio
 *17-12-1866 Borowiska
 *15-09-1877 Zapole
 +01-04-1915 /Brzeźnio/
 +1968 /Brzeźnio/
Więcej
56Aleksandrowicz Władysław
Aleksandrowicz Hanna z d. Bartycka

 *02-05-1902 Borowiska
 
 + /Brzeźnio/
 +
Więcej
57Aleksandrowicz Wojciech
Aleksandrowicz Agnieszka z d. Kowalewska
21-05-1821
Godynice
 *1798
 *1805
 +14-10-1843 Borowiska /Brzeźnio/
 +10-11-1827 Łagiewniki /Brzeźnio/
Więcej
58Aleksandrowicz Wojciech
Aleksandrowicz Ewa z d. Kulawiak
1828
 *1798
 *1800 Uników
 +14-10-1843 Borowiska /Brzeźnio/
 +28-12-1870 Borowiska /Brzeźnio/
Więcej
59Aleksandrowicz Wojciech
Aleksandrowicz Ewa z d. Kulawiak

 
 
 
 +
Więcej
60Aleksandrowicz Zdzisław
Aleksandrowicz

 
 * Borki Walkowskie
 
 
Więcej
61Aleksandrowicz Zofia
N.N.

 *20-05-1871 Borowiska
 
 +05-06-1872 Borowiska
 
Więcej
62Aleksandrowicz Zygmunt
Aleksandrowicz Bronisława z d. Szymczak

 *1923
 *1924 Rząśnia
 +08-03-2004 Wieluń /Konopnica/
 +26-12-2009 Głuchów /Konopnica/
Więcej
63Babicki Eryk
Babicka

 
 
 
 
Więcej
64Babicki Stanisław
Babicka Lucyna z d. Szymańska

 
 * Stargard Szczeciński
 
 
Więcej
65Banasiak Kazimierz
Banasiak Helena z d. Gajda

 
 
 
 
Więcej
66Barecki Stanisław
Barecka Maria z d. Gajda

 
 * Piaski
 
 
Więcej
67Bartnik Piotr
Bartnik Małgorzata z d. Kula

 * Stargard Szczeciński
 * Goleniów
 
 
Więcej
68Bartosiewicz Krystian
Nowak Mariola
02-07-2011
Szynkielów
 
 * Wieluń
 
 
Więcej
69Bator Wojciech
Bator Józefa z d. Aleksandrowicz

 *16-04-1891
 *19-01-1896 Bębnów
 +21-06-1983 Bębnów /Szynkielów/
 +21-09-1978 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
70Baturo Eugeniusz
Baturo Grażyna z d. Mądraszek

 *31-05-1956 Skarbona
 * Krosno Odrzańskie
 +15-12-2001 Krosno Odrzańskie
 
Więcej
71Baturo Sebastian
Baturo Monika

 * Krosno Odrzańskie
 
 
 
Więcej
72Bazela Jan
Bazela Janina z d.

 
 
 
 
Więcej
73Bazela Stanisław
Bazela Marianna z d. Nowak

 *1905
 *19-09-1899 Borki
 +1965
 +1988
Więcej
74Bąk Piotr
Bąk Rozalia z d. Aleksandrowicz
05-01-1870
Osjaków
 *1830 Skrzynno
 *21-08-1852 Czernice
 +
 +
Więcej
75Bednarek Łukasz
Bednarek Joanna z d. Kowalczyk
29-10-2011
 
 * Łask
 
 
Więcej
76Bednarek Przemysław
Bednarek Aleksandra z d. Koczkodon
13-10-2007
Poddębice
 
 * Poddębice
 
 
Więcej
77Bednarski Roman
Bednarska Bożena z d. Korczak

 
 
 
 
Więcej
78Białecki Antoni
Białecka Helena z d. Mądraszek

 *1913 Bębnów
 *1919
 +11-06-1994 Szynkielów /Szynkielów/
 +22-08-2004 /Szynkielów/
Więcej
79Białecki Franciszek z d. Byczak
Białecka z d. Kowalczyk

 *1872 Bębnów
 *1882 Kuźnica Błońska
 + Bębnów /Szynkielów/
 + /Szynkielów/
Więcej
80Białecki Jan
Białecka Bronisława z d. Pilarek

 *20-05-1911 Bębnów
 *16-06-1925 Szynkielów
 +25-05-1972 /Szynkielów/
 +11-11-2013 Wieluń /Szynkielów/
Więcej
81Białecki Jan Norbert
Białecka Irena z d. Fuks
01-04-1978
Konopnica
 * Bębnów
 * Szynkielów
 
 
Więcej
82Białecki Jerzy
Białecka Maria z d.

 *1950 Bębnów
 
 + Lubin /Lubin/
 
Więcej
83Białecki Józef
Białecka

 *25-02-1916 Bębnów
 
 +1988 /Konopnica/
 
Więcej
84Białecki Krzysztof
Białecka Monika z d. Szatkowska

 * Lubin
 
 
 
Więcej
85Białecki Marek
Białecka z d. Muzeja

 * Szynkielów
 
 
 
Więcej
86Białecki Stanisław
Białecka Barbara z d. Jędrasik

 * Bębnów
 *1928 Bębnów
 +21-12-1990 /Szynkielów/
 +26-10-1967 Wieluń /Szynkielów/
Więcej
87Białecki Wojciech Tomasz
Białecka Edyta z d. Kopacz
10-04-1999
Lubin
 * Lubin
 
 
 
Więcej
88Białecki Wojciech Tomasz
Wysokińska Agnieszka
2007
 * Lubin
 
 
 
Więcej
89Białecki Zdzisław
Białecka Barbara z d. Mądraszek

 
 
 
 
Więcej
90Biegański Józef
Biegańska Seweryna z d. Bator

 *18-03-1926 Walków
 * Bębnów
 +22-07-1992 Bębnów /Szynkielów/
 
Więcej
91Biegański Marek
Biegańska Lidia z d. Pyrdek

 * Bębnów
 
 
 
Więcej
92Bielewicz Jacek
Bielewicz Urszula

 
 
 
 
Więcej
93Bielewicz Stanisław
Bielewicz Bronisława z d. Pilarek

 
 
 
 
Więcej
94Bischoff Hans
Bischoff Urzula z d. Aleksandrowicz

 
 
 
 
Więcej
95Błasiak Marian
Błasiak Henryka z d. Nowak

 
 * Dymek
 
 
Więcej
96Borczyk Stanisław
Borczyk Marianna z d. Żuber
20-11-1923
Osjaków
 *1899 Zmyślona
 *21-11-1893 Strobin
 +
 +
Więcej
97Borkowski Andrzej
Borkowska Krystyna z d. Stępień

 
 * Gdańsk
 
 
Więcej
98Borowski
Borowska Katarzyna z d. Różycka

 
 
 
 
Więcej
99Braszak Dariusz
Braszak Ilona z d. Typek

 
 
 
 
Więcej
100Byczak Antoni
Byczak Jadwiga z d. Aleksandrowicz
26-11-1918
Osjaków
 *22-06-1897 Bębnów
 *01-10-1898 Bębnów
 +14-12-1967 Wieluń /Szynkielów/
 +19-12-1980 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
101Byczak Marcin
Byczak Franciszka z d. Chadryś
19-01-1836
Osjaków
 *1815 Walków
 *1819 Strobin
 +13-11-1862 Bębnów /Osjaków/
 + /Osjaków/
Więcej
102Byczak Mateusz
Byczak Zofia z d. Kostrzewa

 *1776 Walków
 *1780
 +20-06-1837 Walków /Osjaków/
 + Walków /Osjaków/
Więcej
103Byczak Paweł
Byczak Marianna

 * Walków
 *1748
 +
 +11-02-1809 Walków /Osjaków/
Więcej
104Byczak Roch
Byczak Franciszka z d. Kubaczyńska
20-09-1883
Osjaków
 *05-08-1845 Walków
 *09-02-1859 Dąbrówki
 +27-05-1928 Bębnów /Osjaków/
 +04-11-1900 Bębnów /Osjaków/
Więcej
105Byczak Roch
Byczak Józefa z d. Walasik
10-05-1864
Osjaków
 *05-08-1845 Walków
 *1836 Bębnów
 +27-05-1928 Bębnów /Osjaków/
 +11-06-1883 Bębnów /Osjaków/
Więcej
106Byczak Roch
Byczak Katarzyna z d. Gałęza
20-08-1901
Osjaków
 *05-08-1845 Walków
 *1833 Zabłocie
 +27-05-1928 Bębnów /Osjaków/
 +07-10-1918 Bębnów /Osjaków/
Więcej
107Byczak Szymon
Byczak Katarzyna z d. Graczyk

 *25-10-1809 Walków
 *1813 Walków
 +25-02-1843 Walków /Osjaków/
 +
Więcej
108Byczak Szymon
Byczak Salomea z d. Toporowska

 *25-10-1809 Walków
 *1809 Dąbrowa k. Wielunia
 +25-02-1843 Walków /Osjaków/
 +16-03-1837 Walków /Osjaków/
Więcej
109Byczak Wojciech
Byczak Łucja z d. Buczek
13-10-1813
Osjaków
 *1783
 *1788 Walków
 +
 +
Więcej
110Byczak Wojciech
Byczak Małgorzata z d. Mielczarek

 *1783
 *1775
 +
 +01-09-1813 Walków /Osjaków/
Więcej
111Byrski Krzysztof
Byrska Anna z d. Wolny

Wadowice
 
 
 
 
Więcej
112C P [0¬]
Czekalska Ewelina [0¬]

 
 
 
 
Więcej
113Chadryś Andrzej
Chadryś Jadwiga z d. Nowak
01-02-1888
Osjaków
 * Strobin
 *26-09-1865 Walków
 
 +
Więcej
114Chadryś Andrzej
Nowak Jadwiga
1888
 *1860
 *26-09-1865
 +
 +
Więcej
115Chamulak Stanisław
Chamulak Krystyna z d. Szymańska

 
 * Stargard Szczeciński
 
 
Więcej
116Chrzęst Jarosław Dariusz
Chrzęst Edyta Joanna z d. Lech
28-08-2008
Pabianice
 * Pabianice
 * Pabianice
 
 
Więcej
117Chupa Janusz
Chupa Wanda z d. Cłapa

 
 
 
 
Więcej
118Ciania Marian
Ciania Stanisława z d. Nowak

 *28-10-1935 Walków
 *13-04-1936 Szynkielów
 +21-01-1997 Wieluń /Osjaków/
 +13-10-2016 Sieradz /Osjaków/
Więcej
119Cichocki Krzysztof
Cichocka Danuta z d. Szymańska

 * Stargard Szczeciński
 * Stargard Szczeciński
 
 
Więcej
120Cichosz Andrzej
Cichosz Zofia z d. Aleksandrowicz

 *1823 Lututów
 *1837 Bujnów par. Uników
 +30-07-1847 Kolonia Piaski
 +
Więcej
121Cichosz Stanisław
Cichosz Józefa z d. Aleksandrowicz
19-01-1887
Lututów
 *1849 Klonowa
 *18-11-1862 Kopaniny
 +
 +
Więcej
122Cieślik Adam
Cieślik Anna z d. Rabikowska
04-10-2008
Szynkielów
 
 * Wieluń
 
 
Więcej
123Cisarski Stanisław
Cisarska Elżbieta z d. Rzepecka

 
 
 
 
Więcej
124Cłapa Edward
Cłapa Stefania z d. Mak

 *06-03-1912 Dymek
 *1915
 +1992 /Szynkielów/
 +19-04-2000
Więcej
125Cłapa Stanisław
Cłapa Teresa z d. Musiała

 *18-04-1944
 
 +13-10-2002
 
Więcej
126Cybulski Stanisław
Cybulska Edyta z d. Chamulak

 
 
 
 
Więcej
127Cygankiewicz Henryk
Cygankiewicz Zofia z d. Kula

 
 
 
 
Więcej
128Cyrulski Sławomir
Cyrulska Marlena z d. Czekalska

 
 * Wieluń
 
 
Więcej
129Czajkowski Tadeusz
Czajkowska Elżbieta z d. Ochocka
17-08-1979
Ostrówek
 * Ostrówek
 
 
 
Więcej
130Czernuszewicz Maciej
Czernuszewicz Edyta z d. Torenc

 
 
 
 
Więcej
131Czernuszewicz Mieczysław
Czernuszewicz Irena z d. Pilarek
05-02-1966
 *12-08-1940
 
 +24-12-2002 /Krosno Odrzańskie/
 
Więcej
132Czerwiński Bogdan
Czerwińska Ewa z d. Pierwieniecka

 
 
 
 
Więcej
133Danielewski Łukasz Marcin
Danielewska Anna Aleksandra z d. Kałuzińska

 
 
 
 
Więcej
134Danielik Adam
Danielik Irena z d.

 * Niemcy
 * Bilska Wola
 
 
Więcej
135Danielik Józef
Danielik Bronisława z d. Dziembór
08-11-1947
Lubień
 
 *11-06-1911 Dymek
 
 +08-1996 Kędzierzyn Koźle /Kędzierzyn Koźle/
Więcej
136Dawidziak Stanisław
Dawidziak Krystyna z d. Kostrzewa

 
 
 
 
Więcej
137Dawidziak Walenty
Dawidziak Katarzyna z d. Domagała
27-02-1927
Osjaków
 * Bębnów
 *23-06-1900 Czernice
 
 +
Więcej
138Dobras Sebastian
Dobras Łucja

 
 
 
 
Więcej
139Dobras Tadeusz
Dobras Stefania z d. Aleksandrowicz
23-01-1951
Szynkielów
 * Szynkielów
 *24-02-1926 Bębnów
 
 +
Więcej
140Dolecki Mariusz
N.N.

 
 
 
 
Więcej
141Dolecki Mariusz
Wołoszyn Agnieszka z d. Stępień

 
 
 
 
Więcej
142Domagała Józef
Domagała Antonina z d. Szymańska
18-01-1887
Osjaków
 *1862 Józefina
 * Czernice
 +15-11-1941 Dolina Czernicka
 
Więcej
143Dragan Idzi
Dragan Genowefa z d. Kochel

 * Zielęcin
 * Zielęcin
 
 
Więcej
144Dróżdż Kacper
Dróżdż Józefa z d. Łakomska
13-01-1883
Rząśnia
 *1860 Kolonia Józefina
 * Kiełczygłówek
 +
 
Więcej
145Dudek Robert
Dudek Violetta z d. Frąckowiak

 
 
 
 
Więcej
146Dziembór Józef
Dziembór Jadwiga z d. Nowak
14-01-1908
Osjaków
 *1877 Piotrów k. Sulejowa
 *01-10-1886 Borki
 +
 +13-06-1980 Grabowo /Grabowo/
Więcej
147Dziembór Józef
N.N.

 *1877 Piotrów k. Sulejowa
 
 +
 
Więcej
148Dziembór Stefan
Dziembór Anna Wanda z d. Żydaczewska
20-05-1972
Toronto - Kanada
 * Dymek
 
 
 
Więcej
149Felcenloben Dariusz
Felcenloben Małgorzata z d. Piotrowska

 
 
 
 
Więcej
150Felcenloben Dionizy
Felcenloben Mirosława z d. Lipińska

 *31-08-1929
 *1927
 +02-2010 Prudnik /Prudnik/
 +2008 Prudnik /Prudnik/
Więcej
151Felcenloben Franciszek
Felcenloben Stanisława z d. Nowak
16-10-1926
Osjaków
 
 *15-03-1904 Borki
 
 +
Więcej
152Felcenloben Jerzy
Felcenloben Anna z d. Kraczkowska

 
 
 
 
Więcej
153Felcenloben Jerzy
Felcenloben Lidia z d. Płaczyńska

 
 
 
 
Więcej
154Felcenloben Józef
Felcenloben Maria z d. Chmielarska

 *18-03-1933
 
 +2006 Laski /Laski/
 
Więcej
155Felcenloben Romuald
Felcenloben Anna z d. Pawlak

 
 
 
 
Więcej
156Felcenloben Sławomir
Felcenloben Violetta z d. Pietrzak

 
 
 
 
Więcej
157Fieńko Janusz
Fieńko Hanna z d. Ślawska

 
 
 
 
Więcej
158Fijołek Sylwester
Fijołek Anna z d. Kolasińska

 
 
 
 
Więcej
159Fikus Andrzej
Fikus Iwona z d. Marszałek

 * Goleniów
 
 
 
Więcej
160Fikus Arkadiusz
Fikus Anna z d. Filipiak

 * Goleniów
 
 
 
Więcej
161Fikus Jerzy
Fikus Kazimiera z d. Kula

 *22-09-1931 Bębnów
 
 +1999 /Borzysławiec/
 
Więcej
162Fikus Józef
Fikus Aniela z d. Jędrasik
27-07-1924
Osjaków
 *21-01-1903
 *13-09-1901 Bębnów
 +30-10-1961 /Borzysławiec/
 +13-02-1991
Więcej
163Fikus Kazimierz
Fikus Hieronima z d. Stępień

 *22-09-1931
 
 +1992 /Zielona Góra/
 
Więcej
164Fikus Marian
Fikus Bożena z d. Napieraj

 *02-01-1956
 
 +18-09-1986 /Borzysławiec/
 
Więcej
165Fikus Paweł
Fikus Kamila
05-2012
Borzysławiec
 
 
 
 
Więcej
166Fikus Stanisław
Fikus Danuta z d. Tarnowska

 * Bębnów
 * Żarnowo
 
 
Więcej
167Fikus Stanisław
Fikus Grażyna z d. Bęben

 *1960
 
 +03-08-2010
 
Więcej
168Flisiuk Dariusz
Flisiuk Iwona z d. Tur

 
 
 
 
Więcej
169Foryś Jarosław
Foryś Danuta Anna z d. Rabikowska
14-10-1989
Konopnica
 * Świnoujście
 * Szynkielów
 
 
Więcej
170Frąckowiak Franciszek
Frąckowiak Janina z d. Graczyk

 
 
 
 
Więcej
171Gajda Bogdan Michał
Gajda Maria

26-01-1980
 * Piaski
 * Piaski
 
 
Więcej
172Gajda Jan
Gajda Antonina z d. Bator

 
 *07-03-1920 Bębnów
 
 + /Konopnica/
Więcej
173Gajda Jan
Gajda Zofia z d. Bator
11-02-1936
Osjaków
 
 *11-02-1917 Bębnów
 
 +05-07-1942 Piaski /Konopnica/
Więcej
174Gajda Stanisław
Gajda Krystyna

 * Piaski
 
 
 
Więcej
175Gajęcki Roman
Gajęcka Elżbieta z d. Podgórniak

 
 * Wielgie
 
 
Więcej
176Galowicz Mikołaj
Galowicz Anna z d. Kowalczyk
08-10-2005
Brzyków
 
 * Wieluń
 
 
Więcej
177Galowicz Mikołaj
Galowicz Anna z d. Ochocka
17-10-2005
Widawa
 
 * Wieluń
 
 
Więcej
178Garczyński Artur
Szymańska Iwona

 
 * Stargard Szczeciński
 
 
Więcej
179Gibek Zbigniew
Gibek Bożena z d. Krzyżanowska

 * Wieluń
 * Wieluń
 
 
Więcej
180Gibek Zenon
Gibek Teresa z d. Ochocka
09-11-1974
Ostrówek
 * Gromadzice
 * Rudlice
 
 
Więcej
181Gibki Józef
Gibki Mirosława z d. Ochocka

 
 * Łask
 
 
Więcej
182Gielec Marek
Gielec Marta z d. Wilczaszek

 
 
 
 
Więcej
183Głuszek Bartosz
Mak Michalina
08-2016
 
 
 
 
Więcej
184Gniłka Witold
Gniłka Marlena z d. Lewandowicz
09-09-2006
 
 * Łask
 
 
Więcej
185Gołąb Bogdan
Nowak Barbara
23-02-1973
Szynkielów
 
 * Wieluń
 
 
Więcej
186Gołdyn Antoni
Gołdyn Jadwiga z d. Nowak
03-02-1946
Niemcy
 
 * Szynkielów
 +
 
Więcej
187Graca Stanisław
Graca Hieronima z d. Pabisiak

 
 *03-05-1951 Bębnów
 
 + /Bielsko Biała/
Więcej
188Graczyk Andrzej
Graczyk Renata z d.

 
 
 
 
Więcej
189Graczyk Henryk
Kostrzewa Teresa

 * Szynkielów
 
 + /Szynkielów/
 
Więcej
190Graczyk Jacek
Graczyk Agnieszka z d.

 
 
 
 
Więcej
191Graczyk Józef
Graczyk Elżbieta z d.

 
 *1954
 
 +1996
Więcej
192Graczyk Józef
Graczyk Józefa z d. Nowak
02-04-1945
Osjaków
 *1917
 * Borki
 +2001
 
Więcej
193Graczyk Kazimierz
Graczyk Honorata z d.

 
 
 
 
Więcej
194Graczyk Leszek
Graczyk Maria z d.

 
 
 
 
Więcej
195Graczyk Marcin
Graczyk Tekla z d. Byczak
08-02-1835
Osjaków
 *1812 Walków
 *1818 Walków
 +
 +
Więcej
196Graczyk Mirosław
Graczyk Agnieszka z d.

 
 
 
 
Więcej
197Graczyk Piotr
Graczyk Marianna z d. Nowak
10-10-1889
Osjaków
 *1866 Strobin
 *20-05-1868 Walków
 +
 +
Więcej
198Graczyk Piotr
Nowak Marianna

 *1866 Strobin
 *20-05-1868
 +
 +
Więcej
199Graczyk Robert
Nowak Małgorzata

 
 
 
 
Więcej
200Graczyk Stanisław
Graczyk Teresa z d. Nowak

 
 
 
 
Więcej
201Graczyk Zenon
Graczyk Maria z d.

 
 
 
 
Więcej
202Graliński Krzysztof
Gralińska Justyna Anna z d. Białecka

 
 * Wieluń
 
 
Więcej
203Gregoryński Jan
Gregoryńska Teresa z d. Stępień

 
 * Nowogrodziec
 
 
Więcej
204Grobelny Jacek
Grobelna Milena z d. Orzechowska

 
 
 
 
Więcej
205Grondowy Aleksander
Grondowy Aneta z d. Krzemieniewska

 * Wieluń
 
 
 
Więcej
206Grondowy Jacek
Grondowy Agata z d. Rabikowska

 * Wieluń
 * Wieluń
 
 
Więcej
207Grondowy Józef
Grondowy Eleonora z d. Aleksandrowicz

Konopnica
 * Konopnica
 * Głuchów
 
 
Więcej
208Grondowy Witold
Grondowy Katarzyna z d. Korczak
11-05-2007
Konopnica
 * Wieluń
 
 
 
Więcej
209Gronek Marian
Gronek Róża z d. Gruszczyńska

 
 
 
 
Więcej
210Gruszczyński Józef
Gruszczyńska Weronika z d. Urbaniak

 * Szynkielów
 
 
 +07-2012 Szynkielów /Szynkielów/
Więcej
211Grycz Michał
Grycz Alicja z d. Fikus
14-10-2006
Borzysławiec
 
 * Goleniów
 
 
Więcej
212Grygorowicz Jerzy
Grygorowicz Barbara z d. Kula

 
 
 
 
Więcej
213Grzegorczyk
Grzegorczyk Urszula z d. Nowak

 
 
 + /Łódź/
 
Więcej
214Grzesiak Bronisław
Kopeć Stanisława z d. Pabisiak

 
 *03-1943 Bębnów
 + Bielsko Biała /Bielsko Biała/
 +26-12-2009 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
215Gurski Wiesław
Gurska Agnieszka z d. Szymańska

 
 
 
 
Więcej
216Halenka
Halenka Stefania z d. Dziembór

 
 *13-09-1908 Dymek
 
 +
Więcej
217Halkiewicz Robert
Halkiewicz Gabriela z d. Cłapa

 
 
 
 
Więcej
218Humieja Adam
Humieja Justyna z d. Fikus

 
 
 
 
Więcej
219Idczak Andrzej
Idczak Maria z d. Gutka

 
 
 
 
Więcej
220Idczak Jacek
Idczak

 
 
 
 
Więcej
221Idczak Janusz
Idczak Władysława z d. Hoffman

 
 
 
 
Więcej
222Idczak Krzysztof
Idczak Anna z d. Lewicka

 
 
 
 
Więcej
223Idczak Maciej
Idczak Ludmiła z d. Szczudło

 
 
 
 
Więcej
224Idczak Paweł
Idczak Joanna z d. Kawałko

 
 
 
 
Więcej
225Idczak Piotr
Idczak Dorota z d. Hnatkowska

 
 
 
 
Więcej
226Idczak Stefan
Idczak Felicja Adela z d. Felcenloben
22-04-1945
Osjaków
 *29-10-1914
 * Dymek
 +25-04-1975 Wiązów /Wiązów/
 
Więcej
227Idczak Tomasz
Idczak Renata

 * Strzelin
 * Strzelin
 
 
Więcej
228Iwanowski
Iwanowska Dorota

 
 
 
 
Więcej
229Iwanowski Jan
Iwanowska Wacława z d. Idczak

 
 *05-12-1943
 
 +25-02-1975
Więcej
230Iwanowski Waldemar
Iwanowska

 
 
 
 
Więcej
231Jamroz Zdzisław
Jamroz Irena z d. Cłapa

 *29-08-1951
 
 +30-08-2004
 
Więcej
232Jaromski Cezary
Jaromska Katarzyna z d. Cisarska

 
 
 
 
Więcej
233Jędrasik Józef
Jędrasik Agnieszka z d. Nowak
23-01-1894
Osjaków
 *1868
 *10-12-1870 Walków
 +04-12-1896 Borki
 +
Więcej
234Jędrasik Józef
Jędrasik Helena z d. Ciekulska

 *05-03-1890
 
 +05-07-1979 /Łódź/
 
Więcej
235Jędrasik Józef
Nowak Agnieszka
1894
Osjaków
 *1868 Walków
 *10-12-1870
 +
 +
Więcej
236Jędrasik Krzysztof
Jędrasik Maria z d. Izdebska

 
 
 
 
Więcej
237Jędrasik Lotar
Jędrasik Maria z d. Tomczyńska

 * Lód
 * Wadowice
 
 
Więcej
238Jędrasik Michał
Jędrasik Katarzyna z d. Oganiacz
19-02-1908
Osjaków
 *1881 Bębnów
 *1890 Kuźnica Ługowska
 +01-12-1937 Bębnów /Osjaków/
 + /Szynkielów/
Więcej
239Jędrasik Piotr
Jędrasik Antonina z d. Aleksandrowicz

Osjaków
 *1844 Dymek
 *13-05-1863 Bębnów
 +25-12-1927
 +25-06-1940 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
240Jędrasik Tadeusz
Jędrasik Helena z d. Pęczalska
08-1939
Działoszyce
 *14-10-1910 Bębnów
 
 +1940 Kozielsk
 +
Więcej
241Jędrasik Zygmunt
Jędrasik Marta z d. Tiepold

 *12-04-1921 Bębnów
 *02-09-1919
 +15-08-2004 Lubin Legnicki /Lubin Legnicki/
 +14-05-2011 Lubin /Lubin/
Więcej
242Jędraszczyk Franciszek
Jędraszczyk Władysława z d. Domagała
09-02-1926
Osjaków
 * Radoszewice
 *27-05-1903 Czernice
 
 +
Więcej
243Kahl Piotr
Kahl Ewa z d. Kolasińska

 
 
 
 
Więcej
244Kalisz Mariusz
Kalisz Aleksandra z d. Urbaniak

 
 
 
 
Więcej
245Kałuziński Eugeniusz
Kałuzińska Teresa Barbara z d. Aleksandrowicz

 *26-08-1932
 * Rembów
 +12-06-2017 /Brzeźnio/
 
Więcej
246Kałuziński Roman Michał
Kałuzińska Monika z d. Krzemińska

 
 
 
 
Więcej
247Kałużny Tomasz
Korytek Marianna z d. Aleksandrowicz
07-02-1905
Osjaków
 *1882 Czernice
 *1881
 +20-10-1911 Czernice /Osjaków/
 +
Więcej
248Kamieniak Kazimierz
Kamieniak Halina z d. Biegańska

 * Kuźnica Ługowska
 * Osjaków
 
 
Więcej
249Kapica
Kapica Agata z d. Tomczyk

 
 
 
 
Więcej
250Karczewski Ignacy
Karczewska Marianna z d. Surma

 
 *12-1918 Borki
 +
 +08-2009
Więcej
251Kasperek Mariusz
Kasperek Anna z d. Fikus

 
 * Goleniów
 
 
Więcej
252Kasprzak Waldemar
Kasprzak Beata z d. Salamon

 
 
 
 
Więcej
253Kaszuba Antoni
Kaszuba Władysława z d. Białecka
15-05-1928
Osjaków
 *1896 Zborów
 *01-09-1907 Bębnów
 +1966 Zborów 10 /Widawa/
 +1990 Zborów 10 /Widawa/
Więcej
254Kawalec Szczepan
Kawalec Katarzyna z d. Nowak
03-01-1894
Osjaków
 *1866 Borki
 *12-11-1866
 +
 +
Więcej
255Kawalec Walenty
Kawalec Barbara z d. Kubiaczyk
08-02-1852
Osjaków
 *1831 Strobin
 *03-12-1831 Walków
 +
 +09-03-1862 Walków /Osjaków/
Więcej
256Kaźmierczak Mirosław
Kaźmierczak Aleksandra z d. Wolny

 
 
 
 
Więcej
257Kempa Rafał
Kempa Jolanta z d. Kłys

 
 
 
 
Więcej
258Kempa Ryszard
Kempa Ewa z d. Korczak

 
 
 
 
Więcej
259Kępczak Aleksander
Byczak Zofia
09-11-1882
Osjaków
 *1862 Bębnów
 *30-03-1860 Bębnów
 +
 +
Więcej
260Kidawski Adam
Kidawska Anna z d. Białecka

 *26-05-1955
 
 +13-07-2004
 
Więcej
261Kinder Anthony
Kinder Alina Mariola z d. Podgórniak

 
 * Zdzieszowice
 
 
Więcej
262Kita Andrzej
Kita Elżbieta

 
 
 
 
Więcej
263Kita Ryszard
Kita Danuta z d. Rokosz

 
 
 
 
Więcej
264Kita Zdzisław
Kita Genowefa z d. Korczak

 
 *1928
 
 +2001
Więcej
265Kleczaj Tomasz
Kleczaj Beata z d. Mak

 
 
 
 
Więcej
266Kłys Andrzej
Kłys Małgorzata z d. Wójcik

 
 
 
 
Więcej
267Kłys Ignacy
Kłys Marianna z d. Byczak
14-11-1883
Osjaków
 *1858 Raducki Fokwark
 *20-11-1867 Bębnów
 + /Osjaków/
 +1956 Raducki Fokwark /Osjaków/
Więcej
268Kłys Jan
Kłys Irena z d. Piesyk

 *1930 Raducki Fokwark
 
 +01-2015
 +26-02-2012 Raducki Fokwark /Osjaków/
Więcej
269Kłys Ludwik
Kłys Stanisława z d. Korczak
25-11-1924
Osjaków
 *1897 Raducki Fokwark
 *1901
 + /Osjaków/
 +1990 Raducki Fokwark /Osjaków/
Więcej
270Kłys Zygmunt
Kłys Bronisława z d.

 *1925 Raducki Fokwark
 
 + Legnica /Legnica/
 
Więcej
271Kmiecik Kazimierz
Kmiecik Janina z d. Kaszuba

 * Zborów
 *24-12-1929 Zborów
 
 +03-2010
Więcej
272Kmiecik Tadeusz
Kmiecik Maria z d. Podraza

 * Zborów
 
 
 
Więcej
273Kochel Teofil
Kochel Józefa z d. Łakomska
22-02-1927
Rząśnia
 *1903 Makowiska
 *18-12-1904 Zielęcin
 +1974 Zielęcin
 +
Więcej
274Koczkodon Waldemar
Koczkodon Elżbieta Helena z d. Rabikowska
27-07-1985
Łódź
 * Grądy
 * Szynkielów
 
 
Więcej
275Kolanek Edward
Kolanek Marianna z d. Dura
30-11-1961
Konopnica
 *11-11-1934 Szynkielów
 * Szynkielów
 +02-02-2017 /Szynkielów/
 
Więcej
276Kolanek Henryk
Kolanek Emilia z d. Zamiaty

 *1937 Szynkielów
 
 +
 
Więcej
277Kolanek Jan
Kolanek Gertruda z d. Polewiak

 
 * Wielgie
 +
 + /Osjaków/
Więcej
278Kolanek Józef
Kolanek Helena z d. Ochocka

 *1907 Szynkielów
 *1912 Bębnów
 +24-04-1990 Szynkielów /Szynkielów/
 +07-12-1999 Szynkielów /Szynkielów/
Więcej
279Kolanek Józef
Kolanek Stefania z d. Urbaniak

 
 *06-09-1916 Szynkielów
 + /Szynkielów/
 + /Szynkielów/
Więcej
280Kolanek Kazimierz
Kolanek Sabina z d. Urbaniak

 *03-11-1942 Szynkielów
 * Szynkielów
 +03-12-2008 Szynkielów /Szynkielów/
 
Więcej
281Kolanek Michał
Kolanek Katarzyna

 
 
 
 
Więcej
282Kolanek Piotr
Kolanek Ilona z d. Mądraszek

 * Wieluń
 
 
 
Więcej
283Kolanek Wojciech
Kolanek Mirosława z d. Stępień

 * Wieluń
 
 
 
Więcej
284Kolasiński Bolesław
Kolasińska Zofia z d. Dziembór

 *25-08-1914 Klementynów k. Sulejowa
 
 +21-06-1993 Grabowo /Grabowo/
 
Więcej
285Kolasiński Mariusz
Kolasińska Karolina z d. Bąba

 
 
 
 
Więcej
286Kolasiński Paweł
Kolasińska Olga

 
 
 
 
Więcej
287Kolasiński Stanisław
Kolasińska Elżbieta

 * Dąbrowa
 * Mielęcin k. Pyrzyc
 
 
Więcej
288Kolasiński Wiesław
Kolasińska Regina z d. Sołowiej

 * Stargard Szczeciński
 
 
 
Więcej
289Kołodziejek Piotr
Fikus-kołodziejek Agnieszka z d. Fikus
2009
 
 
 
 
Więcej
290Konieczny Marian
Konieczny Ewa z d. Błasiak

 * Zduńska Wola
 * Wieluń
 
 
Więcej
291Koniwski Ryszard z d. Koniewski
Koniewska Anna z d. Panasiuk

 
 
 
 
Więcej
292Kopacki
Kopacka Justyna z d. Różycka

 
 
 
 
Więcej
293Kopeć Aleksander
Kopeć Stanisława z d. Pabisiak

 * Sól powiat Żywiec
 *03-1943 Bębnów
 
 +26-12-2009 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
294Korczak Jacek
Korczak Barbara

 
 
 
 
Więcej
295Korczak Jan
Korczak Krystyna z d. Sozańska

 *1930
 
 +1989
 
Więcej
296Korczak Jerzy
Korczak Krystyna

 *1954
 
 +1980
 
Więcej
297Korczak Józef
Korczak Władysława z d. Kłys
26-11-1924
Osjaków
 *05-03-1897 Felinów
 *04-12-1905 Raducki Fokwark
 +1964 /Osjaków/
 +16-02-2001 Felinów /Osjaków/
Więcej
298Korczak Kazimierz
Korczak Sabina

 *1927
 
 +1985
 
Więcej
299Korczak Mieczysław
Korczak Leokadia

 *1930
 *1932
 +1995
 +2006
Więcej
300Korczak Zenon
Korczak Józefa z d.

 *1942
 
 +2006
 
Więcej
301Korytek Józef
Korytek Marianna z d. Aleksandrowicz
11-07-1913
Osjaków
 *1875 Czernice
 *1881
 +
 +
Więcej
302Korytek Stanisław
Korytek Adela z d. Orłowska
1909
Osjaków
 *1890 Czernice
 *1889 Szynkielów
 +
 +
Więcej
303Kosek Jan
Kosek Janina z d. Nowak
30-07-1963
Gdańsk
 *28-04-1915
 * Borki
 +1999
 
Więcej
304Kostrzewa Ignacy
Kostrzewa Maria z d. Mądraszek

 
 * Szynkielów
 
 
Więcej
305Kostrzewa Roch
Kostrzewa Stanisława z d. Kłys
07-02-1922
Osjaków
 *1898 Raducki Fokwark
 *1904 Raducki Fokwark
 + /Osjaków/
 + /Osjaków/
Więcej
306Kostrzewiński Wiesław
Kostrzewińska Irena z d. Kolanek

 
 
 
 
Więcej
307Kowalczyk Bogdan
Kowalczyk Aleksandra z d. Ochocka

 *25-06-1958
 
 +04-05-2005
 
Więcej
308Kowalczyk Dariusz
Kowalczyk Ewa z d. Ochocka
20-04-1985
Widawa
 * Wieluń
 * Łask
 
 
Więcej
309Kowalczyk Walenty
Kowalczyk Józefa z d. Białecka
16-06-1924
Osjaków
 *1899 Strobin
 *1902 Bębnów
 + /Osjaków/
 + /Konopnica/
Więcej
310Kowalewski Maciej
Kowalewska Aleksandra z d. Szyc

 
 
 
 
Więcej
311Kowalski Karol
Nowak Irena

 
 
 
 
Więcej
312Kozłowski Aleksander
Kozłowska Marianna z d. Nowak
13-02-1882
Walków
 *1857 Szynkielów
 *21-01-1859 Walków
 +
 +
Więcej
313Kozłowski Robert
Kozłowska Marzena z d. Nawrot

 
 
 
 
Więcej
314Krasoń Jacek
Krasoń Dorota z d. Nakonieczny

 
 
 
 
Więcej
315Krawczyk z d. Nowak
Trębacz Władysława z d. Nowak

 
 
 
 +2002
Więcej
316Krokosz Zbigniew
Krokosz Beata z d. Nowak

 
 
 
 
Więcej
317Krzywda Włodzimierz
Krzywda Joanna z d. Szczygłowska
27-01-2007
 
 
 
 
Więcej
318Kubaczyński
Kubaczyńska

 
 
 
 
Więcej
319Kubaczyński Ignacy
Kubaczyńska Apolonia z d. Pławińska

 *1827 Jastrząb
 *1832 Jastrząb
 +
 +
Więcej
320Kubaczyński Majcher
Kubaczyńska Agnieszka z d. Kwiatkowska

 *1817
 *1817
 +
 +
Więcej
321Kubas Józef
Kubas Janina z d. Cłapa

 
 
 
 
Więcej
322Kubiaczyk Szymon
Kubiaczyk Marianna z d. Byczak
17-11-1823
Osjaków
 *1797 Walków
 *1806
 +09-12-1855 Walków /Osjaków/
 +
Więcej
323Kubiak Grzegorz
Kubiak Zofia z d. Aleksandrowicz

 
 *18-12-1910 Zgórz
 + /Brzeźnio/
 +23-03-1999 Brzeźnio /Brzeźnio/
Więcej
324Kubiak Tadeusz
Kubiak Józefa z d. Łakomska

 
 *03-02-1889 Kiełczygłówek
 
 +
Więcej
325Kuczma Roman
Kuczma Agnieszka z d. Błasiak

 
 * Wieluń
 
 
Więcej
326Kudła Nocoń
Nocoń Olga z d. Kudła

 
 * Krosno Odrzańskie
 
 
Więcej
327Kudła Jan
Kudła Donata z d. Pilarek

 
 
 
 
Więcej
328Kujawa Kazimierz
Kujawa Anna z d. Cłapa

 
 
 
 
Więcej
329Kujawa Stanisław
Kujawa Beata z d. Mądraszek

 * Gubin
 * Gubin
 
 
Więcej
330Kula Roman
Kula Marianna z d. Bator

 
 *28-11-1922 Bębnów
 
 + /Konopnica/
Więcej
331Kula Władysław
Kula Karolina z d. Fikus

 *20-09-1919
 
 +23-06-2000 /Borzysławiec/
 
Więcej
332Kulig Józef
Kulig Jadwiga z d. Nowak
26-02-1919
Osjaków
 *1876 Wolnica Niechmirowska
 *03-10-1896 Borki
 +
 +
Więcej
333Kulig Józef
Kulig Marianna

 
 
 
 
Więcej
334Kumanowicz Jan
Kolasińska Adela
07-09-1974
 * Piotrów k. Sulejowa
 * Stargard Szczeciński
 
 
Więcej
335Kumanowicz Mariusz
Kumanowicz Justyna z d. Farbotko

 * Stargard Szczeciński
 * Stargard Szczeciński
 
 
Więcej
336Kumiński Wojciech
Kumińska Iwona z d. Wilczaszek

 
 
 
 
Więcej
337Kurowski Czesław
Kurowska Marta z d. Grygiel

 *20-06-1923
 * Kołaczkowice
 +07-1984
 
Więcej
338Kurowski Henryk
Kurowska Irena

 
 
 
 
Więcej
339Kurowski Józef
Kurowska Marianna z d. Jędrasik
24-09-1917
Osjaków
 *1889 Szynkielów
 *18-08-1898 Bębnów
 +
 +1935 Francja
Więcej
340Kusiński Piotr
Kusińska Justyna z d. Mak

 
 
 
 
Więcej
341Kwak Ignacy
Kwak Rozalia z d. Kubiaczyk
23-11-1856
Osjaków
 *1832 Konopnica
 *18-08-1826 Walków
 +
 +
Więcej
342Lauk Robert
Lauk Marzena z d. Zienterska

 
 
 
 
Więcej
343Lebioda Ireneusz
Lebioda Gabriela z d. Kłys

 
 * Raducki Fokwark
 
 
Więcej
344Lebioda Krzysztof
Lebioda Marzena z d.

 * Wieluń
 
 
 
Więcej
345Lech Czesław Jan
Lech Bożena Katarzyna z d. Ochocka-lech

 * Budy Dłutowskie
 * Ochle
 
 
Więcej
346Lesiński Andrzej
Lesińska Elżbieta z d. Szymańska

 
 
 
 
Więcej
347Lewandowicz Grzegorz
Lewandowicz Barbara z d. Ochocka

 
 * Burzenin
 
 
Więcej
348Limanowski Mikołaj
Limanowska Helena z d. Soforek

 
 
 
 
Więcej
349Luba
Luba Krystyna z d. Białecka

 
 
 
 
Więcej
350Łakomiak Wojciech
Łakomiak Marianna z d. Pilarek
23-01-1853
Osjaków
 *1834
 *19-06-1835 Szynkielów
 +
 +
Więcej
351Łakomski Adam
Łakomska Julianna z d. Trzeciak

 *20-12-1868 Kiełczygłów
 *1871
 +17-01-1926 Kolonia Kiełczygłowska /Rząśnia/
 +08-04-1936 Kolonia Kiełczygłowska /Rząśnia/
Więcej
352Łakomski Antoni
Łakomska Balbina z d. Ławniczek
25-01-1847
Rząśnia
 *1827 Kiełczygłów
 *1827 Kiełczygłów
 +
 +
Więcej
353Łakomski Dominik
Łakomska Felicjana

 
 
 
 
Więcej
354Łakomski Franciszek
Łakomska Katarzyna z d. Rabenda
14-02-1926
Osjaków
 *22-09-1896 Kiełczygłówek
 
 +
 +
Więcej
355Łakomski Ireneusz
Łakomska Renata z d. Wawrzak

 * Obrów
 
 
 
Więcej
356Łakomski Józef
Łakomska

 *20-12-1891 Kiełczygłówek
 
 +
 
Więcej
357Łakomski Józef
Łakomska Weronika z d. Majewska
11-02-1928
Rząśnia
 *1900 Kolonia Kiełczygłowska
 *1906 Studzienica
 +
 +
Więcej
358Łakomski Kazimierz
Łakomska Marianna z d. Strzelczyk

 *1908 Kolonia Kiełczygłowska
 *1908
 +
 +
Więcej
359Łakomski Ksawery
Łakomska Waleria z d. Sekieta
27-02-1885
Osjaków
 *1843 Kiełczygłówek
 *1868 Kuszyna
 + /Rząśnia/
 +
Więcej
360Łakomski Marcin
Łakomska Franciszka z d. Bazan

 *1854 Kiełczygłówek
 *1865 Kiełczygłów
 +
 +
Więcej
361Łakomski Marcin
Łakomska Magdalena z d. Trzeciak
13-02-1882
Rząśnia
 *1854 Kiełczygłówek
 *1862 Gumniska
 +
 +25-11-1896 Kiełczygłówek /Rząśnia/
Więcej
362Łakomski Piotr Paweł
Łakomska Elżbieta z d. Kucharczyk
10-02-1850
Rząśnia
 *06-06-1831 Kiełczygłów
 *1833 Otok
 +05-10-1898 Kiełczygłów /Rząśnia/
 +10-12-1858 Kiełczygłów /Rząśnia/
Więcej
363Łakomski Piotr Paweł
Łakomska Zuzanna z d. Swędrak
24-01-1859
Rząśnia
 *06-06-1831 Kiełczygłów
 *1839 Kiełczygłów
 +05-10-1898 Kiełczygłów /Rząśnia/
 +18-04-1895 Kiełczygłów /Rząśnia/
Więcej
364Łakomski Roch
Łakomska Antonina z d. Wiśniewska

 *1870 Kiełczygłów
 
 +03-04-1936 Zielęcin /Rząśnia/
 
Więcej
365Łakomski Roch
Łakomska Marianna z d. Pietrzyk

 *1870 Kiełczygłów
 *1887
 +03-04-1936 Zielęcin /Rząśnia/
 +07-09-1908 Zielęcin /Rząśnia/
Więcej
366Łakomski Sebastian
Łakomska Agniszka z d. Matusiak

 *1799 Raciszyn
 *1781
 +01-02-1855 Kiełczygłów /Rząśnia/
 +10-09-1848 Kiełczygłów /Rząśnia/
Więcej
367Łakomski Stanisław
Łakomska Krystyna z d. Swędrak
1958
Rząśnia
 * Lipie
 *09-04-1935 Obrów
 
 +21-09-2008 Obrów /Kiełczygłów/
Więcej
368Łakomski Stanisław
Łakomska Marianna z d. Sobera

 *01-03-1893 Kiełczygłówek
 *1900 Lipie
 +
 +
Więcej
369Łakomski Stefan
Łakomska Marianna z d. Sudak
09-02-1929
Rząśnia
 *1905 Kolonia Kiełczygłowska
 *1897 Krysiaki Broszęcińskie
 +
 +
Więcej
370Łakomski Władyslaw
Łakomska Antonina z d. Wontor

 
 * Zamoście
 
 + /Wiewiec/
Więcej
371Łakomski Wojciech
Łakomska Agnieszka z d. Jezierska
11-01-1858
Rząśnia
 * Kiełczygłów
 *1834 Dworszewice
 
 +
Więcej
372Łętosz Zygmunt
Łętosz Cecylia z d. Świat

 *1916 Radomsko
 * Dymek
 +1990 Wieluń /Wieluń/
 
Więcej
373Łoniewski Radosław
Łoniewska Anna z d. Grondowy

 
 * Wieluń
 
 
Więcej
374Łuczak Janusz
Łuczak Halina z d. Piasecka

 
 
 
 
Więcej
375Ługowski Wacław
Świat Marianna z d. Mak

 * Złoczew
 *1893
 +1939 Dymek /Szynkielów/
 +
Więcej
376Łukasik Zbigniew
Łukasik Grażyna z d. Kłys

 
 *1963
 
 + /Kwiatkowice/
Więcej
377Maciejewski Andrzej
Maciejewska Antonina z d. Urbaniak

 
 
 
 
Więcej
378Maciejewski Jan
Maciejewska

 
 
 
 
Więcej
379Maciejewski Wiesław
Maciejewska

 
 
 
 
Więcej
380Maciejewski Zdzisław
Maciejewska

 
 
 
 
Więcej
381Majerczak Krzysztof
Majerczak Krystyna z d. Danielik

 * Sianów
 * Paskrzyn
 
 
Więcej
382Mak Antoni
Mak Alicja z d. Niezgoda

 
 
 
 
Więcej
383Mak Dariusz
Mak Marzena z d. Siudmak

 
 
 
 
Więcej
384Mak Ignacy
Mak Janina z d. Doruchowska

 *23-01-1909
 
 +20-03-1942
 
Więcej
385Mak Jakub
Mak Zofia z d. Duszyńska

 *1898
 
 +
 
Więcej
386Mak Jan
Mak Zofia z d. Grobelna
23-01-1949
Szynkielów
 * Dymek
 
 
 
Więcej
387Mak Józef
Mak Anna z d. Buda
12-01-1948
Rudlice
 *15-07-1923 Dymek
 *1925
 +07-10-2007
 +11-02-1995
Więcej
388Mak Józef
Mak Marianna z d. Aleksandrowicz
22-01-1908
Osjaków
 *1860
 *1865 Bębnów
 +1935
 +1939
Więcej
389Mak Kazimierz
Mak Honorata z d. Pabisiak

 *11-08-1926 Dymek
 * Bębnów
 +30-01-1994 /Szynkielów/
 
Więcej
390Mak Maciej
Mak Agata z d. Janus
17-06-1919
Osjaków
 *1890
 *1898 Dymek
 +
 +
Więcej
391Mak Michał
Mak Anna

 
 
 
 
Więcej
392Mak Ryszard
Mak Danuta z d. Kostrzewska

 
 
 
 
Więcej
393Mak Sławomir
Mak Teresa z d. Glapińska

 *30-11-1941
 
 +02-02-2009
 
Więcej
394Mak Stanisław
Mak Krystyna z d. Maryniak

 
 
 
 
Więcej
395Mak Tadeusz
Mak Elżbieta z d. Panek

 
 
 
 
Więcej
396Mak Wojciech
Mak Wiktoria z d. Świat
13-01-1903
Osjaków
 *1884
 *1888 Dymek
 +15-09-1944 Dymek /Szynkielów/
 +02-03-1957
Więcej
397Mały
Mały Irena z d. Limanowska

 
 
 
 
Więcej
398Maniszewski Jan
Maniszewska Zofia z d. Domagała
06-07-1937
Osjaków
 * Lesisko
 * Czernice
 
 
Więcej
399Marchiel Eugeniusz
Marchiel Hieronima z d. Bator

 
 * Bębnów
 
 
Więcej
400Marciniak Marian
Marciniak Krystyna z d. Kłys

 *1963
 
 +30-11-2003 /Osjaków/
 
Więcej
401Marcinkowski
Marcinkowska z d. Kostrzewa

 
 
 + /Osjaków/
 
Więcej
402Marcinkowski Grzegorz
Marcinkowska z d. Brzezińska

 
 
 
 
Więcej
403Marczak Edward
Marczak Maria Genowefa z d. Jędrasik

 *1924 Dębina
 *19-07-1924 Bębnów
 +2006 Mianowice /Kępno/
 +31-08-2014 Kępno /Kępno/
Więcej
404Marczak Jan
Marczak Ewa z d. Mak

 
 
 
 
Więcej
405Marczak Zbigniew
Marczak Lucyna z d. Leśniewska

 
 
 
 
Więcej
406Markowicz Artur
Markowicz Agnieszka z d. Nowak

 
 
 
 
Więcej
407Maternia Daniel
Maternia Paulina z d. Baturo

 * Krosno Odrzańskie
 * Krosno Odrzańskie
 
 
Więcej
408Matusiewicz Dariusz
Matusiewicz Marta

 
 
 
 
Więcej
409Matusiewicz Jaromir
Matusiewicz Magdalena

 * Wieluń
 
 
 
Więcej
410Matusiewicz Józef
Matusiewicz Eligia z d. Zienterska

 *1950
 * Szynkielów
 +25-11-2001 Bełchatów /Bełchatów/
 
Więcej
411Mazur Adam
Mazur Jadwiga z d. Suchecka

 
 
 
 
Więcej
412Mazur Marek
Mazur Alicja z d. Tarka

 
 
 
 
Więcej
413Mazur Władysław
Mazur Grażyna z d. Rzepecka

 
 
 
 
Więcej
414Mazurowski Robert
Mazurowska Ewa z d. Grygorowicz

 
 
 
 
Więcej
415Mądraszek Bogdan
Mądraszek Marta z d. Urbaniak

 
 
 
 
Więcej
416Mądraszek Edward
Mądraszek Maria z d. Aleksandrowicz

 * Szynkielów
 * Bębnów
 
 
Więcej
417Mądraszek Henryk
Mądraszek Krystyna z d. Tomasik

 * Maszewo
 * Lubogoszcz
 
 
Więcej
418Mądraszek Józef
Mądraszek Jadwiga z d. Pilarek
27-01-1920
Osjaków
 * Szynkielów
 *01-08-1893 Szynkielów
 + /Szynkielów/
 + Szynkielów /Szynkielów/
Więcej
419Mądraszek Robert
Mądraszek Ewa z d. Typańska

 * Krosno Odrzańskie
 
 
 
Więcej
420Mądraszek Stanisław
Mądraszek Helena z d. Sójka

 *11-10-1923 Szynkielów
 * Szynkielów
 +08-07-1988 /Osiecznica/
 
Więcej
421Menzel Engelberd
Menzel Małgorzata z d. Fikus

 
 
 
 
Więcej
422Micharecki Marek
Micharecka Anna z d. Idczak

 
 * Wiązów
 
 
Więcej
423Mikołajczyk Michał Rafał
Mikołajczyk Sylwia z d. Świniarska

 
 
 
 
Więcej
424Mikołajczyk Stefan
Mikołajczyk Helena z d. Aleksandrowicz

 
 
 
 
Więcej
425Mikołajewski Szymon
Mikołajewska Anna z d. Rzepecka

 
 
 
 
Więcej
426Mikulski Lesław
Mikulska Urszula z d.

 
 
 
 
Więcej
427Mirowski Robert
Mirowska Jolanta z d. Kolanek

 
 * Wieluń
 
 
Więcej
428Mrówczyński Jacek
Mrówczyńska Marzena z d. Piasecka

 
 
 
 
Więcej
429Mucowski Jan
Mucowska Barbara z d. Marczak

 
 
 
 
Więcej
430Mul
Świadek Anna

 
 * Krosno Odrzańskie
 
 
Więcej
431Mul Krzysztof
Mul Gizela z d. Kurowska

 
 
 
 
Więcej
432Muszyński Stefan
Łętosz Cecylia z d. Świat

 *1918 Niemcy
 * Dymek
 +1965 Chorzów /Wieluń/
 
Więcej
433Muzeja Grzegorz
Muzeja Agnieszka z d. Piasta

 * Osjaków
 * Sieradz
 
 
Więcej
434Muzeja Krzysztof
Muzeja Irena

 *30-08-1962 Wieluń
 
 +13-04-2003 Bębnów /Szynkielów/
 
Więcej
435Muzeja Lucjan
Muzeja Janina Teresa z d. Aleksandrowicz
26-11-1961
Konopnica
 *03-05-1938 Borki
 * Bębnów
 +18-05-2005 /Szynkielów/
 
Więcej
436N.N.
Aleksandrowicz Daniela

 
 
 
 
Więcej
437N.N.
Aleksandrowicz Serina z d. Szoja
21-12-2012
 
 
 
 
Więcej
438N.N.
Byczak Małgorzata z d. Mielczarek

 
 *1775
 
 +01-09-1813 Walków /Osjaków/
Więcej
439N.N.
Cichosz Zofia z d. Aleksandrowicz

 
 *1837 Bujnów par. Uników
 
 +
Więcej
440N.N.
Domagała Józefa

 
 *20-02-1888 Czernice
 
 +
Więcej
441N.N.
Kłodawska Mariola z d. Chamulak

 
 
 
 
Więcej
442N.N.
Łakomska Zuzanna z d. Swędrak

 
 *1839 Kiełczygłów
 
 +18-04-1895 Kiełczygłów /Rząśnia/
Więcej
443N.N.
Mikołajczyk Sylwia z d. Świniarska

 
 
 
 
Więcej
444N.N.
Ślusarek Stanisława

 
 *1900 Raducki Fokwark
 
 + /Osjaków/
Więcej
445N.N.
Zduńczyk Bogusława

 
 * Głogówek
 
 
Więcej
446Nakonieczny Kazimierz
Nakonieczny Hanna z d. Kula

 
 
 
 
Więcej
447Napieraj Kazimierz
Napieraj Teresa z d. Fikus

 
 
 
 
Więcej
448Napieraj Krzysztof
Napieraj Izabela z d. Bednarek

 
 
 
 
Więcej
449Nawrot Jan
Nawrot Elżbieta z d. Urbaniak

 
 
 
 
Więcej
450Niewinny Marek
Niewinna Anna z d. Bazela

 
 
 
 
Więcej
451Nn Mieczysław
Nn Krystyna z d. Łakomska

 
 
 
 
Więcej
452Nogaj Marian
Grzegorczyk Urszula z d. Nowak

 
 
 
 
Więcej
453Nowaczyk Błażej
Nowaczyk Marianna z d. Domagała
12-11-1918
Osjaków
 * Drobnice
 * Czernice
 
 
Więcej
454Nowak Andrzej
Nowak Bożena z d.

 
 
 
 
Więcej
455Nowak Antoni
Nowak Antonina z d. Mordal

 *13-05-1888 Walków
 *1891
 +18-04-1943 Złoczew
 +
Więcej
456Nowak Antoni
Nowak Apolonia z d. Pilarek
16-01-1923
Osjaków
 *27-07-1895 Szynkielów
 *17-06-1898 Szynkielów
 + Szynkielów /Szynkielów/
 +1983 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
457Nowak Antoni
Nowak Jadwiga z d. Patyk
01-02-1911
Strobin
 *18-11-1891 Walków
 *1887 Strobin
 +
 +
Więcej
458Nowak Bonawentura
Nowak Elżbieta z d. Hadryś

 *1766 Walków
 *1770
 + /Osjaków/
 + /Osjaków/
Więcej
459Nowak Filip
Nowak Anna z d. Raszewska
07-11-1852
Osjaków
 *17-05-1832 Walków
 *1836 Chorzyna
 +02-02-1876 Walków /Osjaków/
 +19-07-1862
Więcej
460Nowak Filip
Nowak Jadwiga z d. Pabisiak
17-08-1862
Osjaków
 *17-05-1832 Walków
 *1843 Szynkielów
 +02-02-1876 Walków /Osjaków/
 + /Osjaków/
Więcej
461Nowak Franciszek
N.N.

 *16-07-1924 Walków
 
 +
 
Więcej
462Nowak Franciszek
Nowak Antonina z d. Sapieja
26-05-1875
Szynkielów
 *1847 Walków
 *1853 Szynkielów
 +30-09-1944
 +
Więcej
463Nowak Franciszek
Nowak Katarzyna z d. Wojdyła
28-09-1862
 *31-03-1844 Walków
 *1842 Strobin
 +02-05-1879 Walków
 +
Więcej
464Nowak Franciszek
Nowak Marianna z d. Podgórniak
27-11-1917
Walków
 *13-12-1894 Walków
 * Raduczyce
 +
 
Więcej
465Nowak Grzegorz
Nowak Agnieszka z d. Pietrasik
02-01-1819
Osjaków
 *1799 Walków
 *1802
 +13-12-1879 Walków /Osjaków/
 +06-04-1819
Więcej
466Nowak Grzegorz
Nowak Marianna z d. Piekara

 *14-02-1871 Walków
 *1876 Walków
 +1945
 +1945
Więcej
467Nowak Grzegorz
Nowak Marianna z d. Pietrasik
25-01-1819
Osjaków
 *1799 Walków
 *1803
 +13-12-1879 Walków /Osjaków/
 +
Więcej
468Nowak Grzegorz
Nowak Mariola z d.

 
 
 
 
Więcej
469Nowak Grzegorz
Nowak Sylwia z d.

 
 
 
 
Więcej
470Nowak Henryk
Nowak Bożena z d. Rabikowska

 
 
 
 
Więcej
471Nowak Izydor
Nowak Marianna z d. Klarecka
16-02-1912
Osjaków
 *20-03-1883 Strobin
 *1888 Felinów
 +
 +
Więcej
472Nowak Jacek
Nowak Anna z d.

 
 
 
 
Więcej
473Nowak Jan
Nowak Franciszka z d. Karczewska
06-11-1890
Szynkielów
 *23-05-1865 Walków
 *1871 Szynkielów
 +22-12-1921 Walków /Osjaków/
 +
Więcej
474Nowak Jan
Nowak Janina z d.
19-06-1930
Osjaków
 *18-05-1904 Borki
 *1908
 +1973
 +1988
Więcej
475Nowak Jarosław
Nowak Magdalena Katarzyna z d. Jurkiewicz
03-06-2000
Szynkielów
 * Wieluń
 * Łódź
 
 
Więcej
476Nowak Jerzy Stanisław
Nowak Halina z d. Rabikowska
19-07-1980
Konopnica
 * Bębnów
 * Szynkielów
 
 
Więcej
477Nowak Józef
Nowak Barbara z d. Biegańska

 
 * Osjaków
 
 
Więcej
478Nowak Józef
Nowak Helena z d.

 *13-01-1902 Borki
 *1925
 +1983
 +1995
Więcej
479Nowak Józef
Nowak Helena z d. Jędrasik

 *1901 Konopnica
 *01-07-1904 Bębnów
 +11-10-1965 /Szynkielów/
 +1935 Bębnów
Więcej
480Nowak Józef
Nowak Janina

 
 
 +
 
Więcej
481Nowak Józef
Nowak Józefa z d. Jędrasik
12-10-1947
Walków
 *28-02-1918 Walków
 
 +
 
Więcej
482Nowak Józef
Nowak Józefa z d. Sójka
09-10-1885
Osjaków
 *23-02-1865 Walków
 *1866 Borki
 +21-07-1893 Borki /Osjaków/
 +20-01-1943 Dymek /Ostrówek/
Więcej
483Nowak Józef
Nowak Józefa z d. Warzycha

 *1901 Konopnica
 
 +11-10-1965 /Szynkielów/
 +
Więcej
484Nowak Józef
Nowak Kazimiera z d. Wierzbicka
23-11-1935
Osjaków
 *24-02-1899 Szynkielów
 * Szynkielów
 +1951 /Wieluń/
 +
Więcej
485Nowak Józef
Nowak Teresa z d. Fronia

 * Konopnica
 * Tyble
 
 
Więcej
486Nowak Leszek
Nowak Krystyna z d.

 
 
 
 
Więcej
487Nowak Leszek
Nowak Mariola z d.

 
 
 
 
Więcej
488Nowak Ludwik
Nowak Ewa z d. Kubiaczyk

 *05-08-1856 Walków
 
 +
 +
Więcej
489Nowak Marek
Nowak Elżbieta z d. Falis

 * Dymek
 
 
 
Więcej
490Nowak Marian
Nowak Danuta z d. Piesyk
24-08-1985
Konopnica
 * Osjaków
 * Szynkielów
 
 
Więcej
491Nowak Marian
Nowak Dorota z d.

 
 
 
 
Więcej
492Nowak Mateusz
Nowak Jadwiga z d. Owczarek
07-11-1840
Osjaków
 *1821 Walków
 *1821 Strobin
 +03-01-1900 Walków /Osjaków/
 +
Więcej
493Nowak Mateusz
Nowak Wiktoria z d. Czyż
03-01-1894
Osjaków
 *07-07-1868 Walków
 *1874
 +
 +
Więcej
494Nowak Mieczysław
Nowak Barbara z d.

 
 
 
 
Więcej
495Nowak Roch
Nowak Józefa z d. Sójka
27-05-1894
Osjaków
 *04-08-1861 Borki
 *1866 Borki
 +04-04-1934 Dymek /Osjaków/
 +20-01-1943 Dymek /Ostrówek/
Więcej
496Nowak Stanisław
Nowak Antonina z d. Urbaniak
09-01-1901
Szynkielów
 *21-03-1879 Szynkielów
 *1883 Szynkielów
 +
 +1968 /Szynkielów/
Więcej
497Nowak Stanisław
Nowak Danuta z d. Cieślik
28-08-1978
Konopnica
 * Bębnów
 
 
 
Więcej
498Nowak Stanisław
Nowak Feliksa z d. Olszowa
20-02-1935
 *23-02-1909 Szynkielów
 
 +30-06-1977 Dymek /Szynkielów/
 + /Szynkielów/
Więcej
499Nowak Stanisław
Nowak Józefa z d. Żuberek
03-02-1881
Osjaków
 *11-04-1859 Walków
 *1858
 +20-08-1885
 +
Więcej
500Nowak Stanisław
Nowak Marianna z d. Byczak

 * Konopnica
 *28-02-1904 Bębnów
 + /Konopnica/
 + /Konopnica/
Więcej
501Nowak Stefan
Nowak Janina z d.

 
 
 
 
Więcej
502Nowak Stefan
Nowak Marianna z d. Byczak
21-06-1950
Konopnica
 *20-12-1925 Szynkielów
 *08-06-1926 Bębnów
 +22-03-1998 Bębnów /Szynkielów/
 +21-06-2002 Sieradz /Szynkielów/
Więcej
503Nowak Sylwester
Nowak Paulina z d. Kaźmierczak
08-10-2011
Stolec
 
 
 
 
Więcej
504Nowak Szymon
Nowak Ludwika z d. Czyż
15-11-1857
Osjaków
 *17-10-1836 Walków
 *1834 Strobin
 +
 +
Więcej
505Nowak Walenty
Nowak Antonina z d. Wojdyła
05-01-1904
Strobin
 *14-01-1875 Strobin
 *1870 Strobin
 +
 +
Więcej
506Nowak Walenty
Nowak Jadwiga z d.

 *19-01-1909 Borki
 
 +1993 /Osjaków/
 
Więcej
507Nowak Walenty
Nowak Józefa z d. Graczyk
12-02-1860
Osjaków
 *08-02-1842 Walków
 *11-02-1840 Walków
 +
 +07-06-1904 Walków /Osjaków/
Więcej
508Nowak Walenty
Nowak Józefa z d. Graczyk
12-02-1860
Osjaków
 *08-02-1842
 *1840
 +
 +07-06-1904
Więcej
509Nowak Wiktor Krzysztof
Nowak Katarzyna z d. Zawadzka
30-07-2011
Głowno
 * Sieradz
 * Głowno
 
 
Więcej
510Nowak Władyslaw
Nowak

 *15-01-1908 Walków
 
 + /Osjaków/
 
Więcej
511Nowak Władyslaw
Nowak Janina z d.

 *1938
 
 +1998
 
Więcej
512Nowak Władyslaw
Nowak Marianna

 *18-09-1906 Borki
 *1910
 +1985
 +1978
Więcej
513Nowak Wojciech
Nowak Ewa z d. Nawrocka
22-11-1864
Strobin
 *04-04-1843 Walków
 *1845 Strobin
 +11-11-1886 Strobin /Osjaków/
 +
Więcej
514Nowak Wojciech Tomasz
Nowak Aleksandra z d. Napiórkowska
19-06-2010
Polska Cerekiew
 * Sieradz
 * Kędzierzyn Koźle
 
 
Więcej
515Nowak Zenon
Nowak Bożena z d.

 
 
 + /Szynkielów/
 
Więcej
516Nowakowski Andrzej
Nowakowska Dorota z d. Czernuszewicz

 
 
 
 
Więcej
517Obrzud Przemysław
Katarzyna z d. Jamroz

 *1976
 
 +30-08-2004
 
Więcej
518Ochocki Andrzej
Ochocka Józefa z d. Kaźmierczak

 *1925 Bębnów
 *1931 Bębnów
 +1991 Bębnów /Szynkielów/
 +21-08-2009 /Szynkielów/
Więcej
519Ochocki Andrzej
Ochocka Małgorzata

 
 
 
 
Więcej
520Ochocki Grzegorz
Ochocka Helena z d. Szwed
28-04-1984
Złoczew
 * Wieluń
 * Dąbrowa Miętka
 
 
Więcej
521Ochocki Józef
Ochocka Stanisława z d. Sibik
06-1954
Ostrówek
 *10-1916 Bębnów
 
 +28-01-1978 Rudlice /Ostrówek/
 + Rudlice /Ostrówek/
Więcej
522Ochocki Marian Zygfryd
Ochocka Krystyna Danuta z d. Kapica

 *02-07-1949 Ochle
 
 +24-07-2008 /Widawa/
 +
Więcej
523Ochocki Sławomir Czesław
Ochocka Edyta z d. Szczepanik
03-06-2005
Sanok
 * Ochle
 
 
 
Więcej
524Ochocki Szczepan
Ochocka Katarzyna z d. Aleksandrowicz
07-02-1911
Osjaków
 *09-12-1887
 *13-11-1893 Bębnów
 +1963 Bębnów /Szynkielów/
 +20-08-1959 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
525Ochocki Władysław
Ochocka Stefania z d. Szadkowska

 *14-04-1922 Bębnów
 
 + /Widawa/
 +
Więcej
526Ochocki Zygmunt
Ochocka Danuta z d. Korcz

 *27-04-1928 Bębnów
 * Zabłocie
 +17-08-2004
 
Więcej
527Olbiński Lucjan
Olbińska Krystyna z d. Kmiecik

 * Sieradz
 * Pabianice
 
 
Więcej
528Olesiński
Olesińska Anna z d. Mak

 
 
 
 
Więcej
529Orłowski Julian Walenty
Orłowska Marianna z d. Kubaczyńska
1878
Osjaków
 *1853 Szczerców
 *09-12-1856 Jastrząb
 +
 +
Więcej
530Orzechowski Grzegorz
Orzechowska Henryka z d. Sikora

 
 
 
 
Więcej
531Osyda Józef
Osyda Stanisława z d. Korytek
24-11-1937
Osjaków
 
 * Czernice
 
 
Więcej
532Osyda Marek
Osyda Małgorzata z d. Ciania

 
 
 
 
Więcej
533Oszczanowski Karol
Oszczanowska Lucyna z d. Marczak

 
 
 
 
Więcej
534Otocki Stanisław
Otocka Marianna z d. Rula
25-01-1911
Rząśnia
 *1888 Rząśnia
 *01-08-1899 Rząśnia
 +
 +
Więcej
535Owczarek Marcin
Owczarek Helena z d. Byczak
22-02-1829
Osjaków
 *1795
 *1805 Walków
 +
 +
Więcej
536Owczarek Michał
Owczarek Antonina z d. Aleksandrowicz
15-01-1895
Brzeźnio
 *1869 Zapole
 *28-05-1869 Borowiska
 +
 +
Więcej
537Owczarz
Owczarz Krystyna z d. Szewczyk

 
 
 
 
Więcej
538Pabiniak Michał
Pabiniak Stanisława z d. Nowak
28-02-1927
Osjaków
 *1904 Czarna par. Złoczew
 *17-02-1908 Borki
 +
 +
Więcej
539Pabisiak Bolesław
Pabisiak Józefa z d. Byczak

 *1908 Bębnów
 *28-11-1919 Bębnów
 +15-01-1986 Bębnów /Szynkielów/
 +14-11-2007 Wieluń /Szynkielów/
Więcej
540Pabisiak Zdzisław
Pabisiak Renata z d. Szczepańska

 * Bębnów
 * Środa Wielkopolska
 
 
Więcej
541Pach Adam
Pach Jadwiga z d. Łakomska
19-05-1856
Rząśnia
 *1818 Rząśnia
 *1832 Kiełczygłów
 +
 +
Więcej
542Pacholik Franciszek
Pacholik z d.

 * Czernice
 
 
 
Więcej
543Pacholik Franciszek
Pacholik Janina z d. Białecka

 *1908 Czernice
 * Bębnów
 +1971 Czernice /Osjaków/
 
Więcej
544Pacholik Stanisław
Pacholik z d.

 *13-10-1940 Czernice
 
 +27-12-2002 Wieluń /Wieluń/
 
Więcej
545Paczkowski Arkadiusz
Fikus Jolanta

 
 
 
 
Więcej
546Pająk Kazimierz
Pająk Józefa z d. Nowak

 
 
 
 
Więcej
547Pająk Stefan
Pająk Natalia Anna z d. Mak
16-11-1947
Szynkielów
 
 * Dymek
 
 
Więcej
548Pakosch Marian
Pakosch Violetta Iwona z d. Podgórniak

 * Zdzieszowice
 * Krapkowice
 
 
Więcej
549Palaszek Jerzy
Palaszek Genowefa z d. Rzepecka

 
 
 
 
Więcej
550Panasiuk Tadeusz
Panasiuk Grażyna z d. Świetlik

 
 
 
 
Więcej
551Panasiuk Teodocjusz
Panasiuk Maria z d. Mak
28-05-1938
Brześć
 *07-08-1908 Brześć
 *03-08-1907 Dymek
 +12-04-1989
 +24-07-1959
Więcej
552Panek Marek
Panek Renata z d. Kolasińska

 
 * Stargard Szczeciński
 
 
Więcej
553Pańczuk Cezary
N.N.

 
 
 
 
Więcej
554Pańczuk Dariusz
Pańczuk z d. Rucińska

 * Głogówek
 
 
 
Więcej
555Pańczuk Ireneusz
Pańczuk Marianna z d. Danielik

 *09-09-1951 Gołdap
 * Paskrzyn
 +02-08-2000 Głogówek
 
Więcej
556Patyk Mirosław
Patyk Wanda z d. Podgórniak

 
 * Dębina
 
 
Więcej
557Pawlak Arkadiusz
Pawlak Angelika z d. Aleksanderek

 
 
 
 
Więcej
558Pawlak Jacek
Pawlak Janina z d. Sekieta

 * Poznań
 * Nowa Wieś
 
 
Więcej
559Piasecki Andrzej
Piasecka Małgorzata z d.

 
 
 
 
Więcej
560Piasecki Janusz
Piasecka Jolanta z d.

 
 
 
 
Więcej
561Piasecki Jarosław
Piasecka Magdalena z d.

 
 
 
 
Więcej
562Piasecki Roman
Piasecka Eugenia z d. Nowak

 
 
 
 
Więcej
563Piątkowski Ignacy
Aleksandrowicz Urszula

 
 * Osjaków
 
 
Więcej
564Pich Wojciech
Pich Żaneta z d. Kolasińska

 * Stargard Szczeciński
 * Stargard Szczeciński
 
 
Więcej
565Piekara Andrzej
Piekara Stanisława z d. Ochocka

Szynkielów
 *01-10-1908 Walków
 *26-03-1919 Bębnów
 + /Osjaków/
 + /Osjaków/
Więcej
566Piekara Edward
Piekara Janina z d. Kępa

 * Walków
 
 
 
Więcej
567Piekara Henryk
Piekara Halina
03-03-1984
Konopnica
 * Walków
 * Pełczyce
 
 
Więcej
568Piekara Stanisław
Piekara Rozalia z d. Kowalczyk

 * Walków
 
 
 
Więcej
569Piekara Szymon
Piekara Magdalena z d. Kaźmierczak
19-02-2011
 * Wieluń
 * Wieluń
 
 
Więcej
570Pierwieniecki Mieczysław
Pierwieniecka Helena z d. Bator

 
 * Bębnów
 
 
Więcej
571Pierwieniecki Sławomir
Pierwieniecka Lidia z d. Sobol

 
 
 
 +
Więcej
572Piestrzyński Zbigniew
Piestrzyńska Mieczysława z d. Gołąb
25-09-1999
Łask
 * Łask
 * Wieluń
 
 
Więcej
573Pietras Mariusz
Pietras Anna z d. Frąckowiak

 
 
 
 
Więcej
574Pietruszewski Zdzisław
Pańczuk Marianna z d. Danielik

 
 * Paskrzyn
 
 
Więcej
575Pilarek Adam
Pilarek Jadwiga z d. Kuś

 *06-12-1883 Szynkielów
 * Szynkielów
 +
 +
Więcej
576Pilarek Andrzej
Pilarek Zofia z d. Jermak

 
 
 
 
Więcej
577Pilarek Antoni
Pilarek Agnieszka z d. Urbaniak

 *1793 Szynkielów
 *1787 Szynkielów
 + Szynkielów /Osjaków/
 +24-11-1827
Więcej
578Pilarek Antoni
Pilarek Julianna z d. Dobras

 *1793 Szynkielów
 *1814 Szynkielów
 + Szynkielów /Osjaków/
 +10-02-1849 Szynkielów
Więcej
579Pilarek Artur
Pilarek Agnieszka z d. Kornet

 
 
 
 
Więcej
580Pilarek Franciszek
Pilarek Marianna z d. Ochocka

 *28-07-1911 Szynkielów
 *04-10-1914 Bębnów
 +03-04-2001
 +20-11-1989
Więcej
581Pilarek Jan
Pilarek Józefa z d. Kubieszczyk

 
 
 
 
Więcej
582Pilarek Jerzy
Pilarek Irena z d. Matowska

 
 
 
 
Więcej
583Pilarek Stanisław
Pilarek Helena z d. Kuś
07-02-1847
Osjaków
 *08-05-1825 Szynkielów
 
 + Szynkielów /Osjaków/
 + Szynkielów /Osjaków/
Więcej
584Pilarek Tomasz
Pilarek Agnieszka z d. Urbaniak
12-01-1883
Osjaków
 *13-12-1861 Szynkielów
 *1866 Szynkielów
 +05-01-1940 Szynkielów /Osjaków/
 +27-09-1928 Szynkielów /Szynkielów/
Więcej
585Pławski Jacek
Pławska Paulina z d. Kowalczyk
13-08-2011
 
 
 
 
Więcej
586Podgórniak
Rabikowska Janina z d. Aleksandrowicz

 
 
 +
 
Więcej
587Podgórniak Ireneusz
Podgórniak Danuta z d. Nowak

 * Bębnów
 * Tarnowskie Góry
 
 
Więcej
588Podgórniak Józef
Podgórniak Janina z d. Surma

 *30-07-1914 Bębnów
 * Borki
 +02-02-1991 Bębnów
 
Więcej
589Podgórniak Maciej
Podgórniak Marianna z d. Nowak
28-01-1920
Walków
 *1895 Raduczyce
 *01-10-1902 Walków
 +
 +
Więcej
590Pogodzki Ignacy
Pogodzka Franciszka z d. Aleksandrowicz

 *1834 Klonowa
 *25-03-1832 Kopaniny
 +
 +
Więcej
591Porczyński Walenty
Porczyńska Marianna z d. Kawalec
08-01-1913
Osjaków
 *1886 Borki
 *12-06-1896 Borki
 +
 +
Więcej
592Pośpiech Stefan
Pośpiech Bronisława z d. Kulig
24-04-1954
Osjaków
 *1924
 *08-06-1926 Borki
 +1996
 +2003
Więcej
593Przyślak Marek
Przyślak Halina z d. Graczyk

 
 
 
 
Więcej
594Rabikowski
Rabikowska Janina z d. Aleksandrowicz

 
 
 
 
Więcej
595Rabikowski Grzegorz
Rabikowska Katarzyna
24-10-2004
Łódź
 * Wieluń
 * Łódź
 
 
Więcej
596Rabikowski Henryk
Rabikowska Gabriela z d. Aleksandrowicz
02-07-1949
Dąbrowa Rusiecka
 *19-04-1924 Szynkielów
 *01-04-1926
 +24-12-2003 Szynkielów /Szynkielów/
 +29-07-2003 Szynkielów /Szynkielów/
Więcej
597Rabikowski Jan Andrzej
Rabikowska Zofia z d. Dobras
24-10-1981
Konopnica
 * Szynkielów
 * Szynkielów
 
 
Więcej
598Rabikowski Władyslaw
Rabikowska Antonina z d. Mak
26-10-1921
Osjaków
 *1901 Konopnica
 *1900 Dymek
 +
 +
Więcej
599Rakowski Sylwester [0¬]
Kowalczyk Malwina
20-04-1985
Widawa
 
 * Łask
 
 
Więcej
600Ramuś Michał
Ramuś Marianna z d. Szymańska
15-11-1899
Osjaków
 *1859 Czernice
 * Czernice
 +
 
Więcej
601Reda Michał
Reda Marika z d. Lesińska

 
 
 
 
Więcej
602Rembecki Romuald
Rembecka z d. Mekler

 * Wrocław
 
 
 
Więcej
603Rembecki Stanisław
Rembecka Henryka z d. Sekieta

 *07-05-1925 Ochędzyn
 *21-04-1933 Nowa Wieś
 +13-01-1980 /Wrocław - cmentarz osobowicki/
 +02-04-1973 Wrocław /Wrocław/
Więcej
604Rokuszewski Mariusz
Rokuszewska Karolina z d. Jamroz

 
 
 
 
Więcej
605Różański Ireneusz
Różańska Teresa z d. Gruszczyńska

 
 
 +
 
Więcej
606Różycki
Różycka Iwona z d. Łakomska

 
 
 
 
Więcej
607Rudziński Andrzej
Rudzińska Halina z d. Marczak

 
 
 
 
Więcej
608Rula Piotr
Rula Agnieszka z d. Łakomska
18-10-1887
Rząśnia
 *1867 Rząśnia
 *17-01-1866 Kiełczygłów
 +
 +
Więcej
609Rulaff Grzegorz
Rulaff Jadwiga z d. Nowak

 
 
 
 
Więcej
610Rzecki Mirosław
Rzecka Bożena z d. Korczak

 
 
 
 
Więcej
611Rzepecka Bogusława z d. Grzesiak
Rzepecki Eugeniusz

 
 
 
 
Więcej
612Rzepecki Antoni
Rzepecka Weronika

 * Szynkielów
 
 +
 +
Więcej
613Rzepecki Bolesław
Rzepecka Stanisława z d. Mak

 *12-09-1915
 *27-11-1917
 +17-10-1987
 +07-01-1985
Więcej
614Rzepecki Józef
Rzepecka Marianna

 
 
 
 
Więcej
615Rzepecki Józefat
Rzepecka Marianna z d. Pilarek
1921
Osjaków
 *15-09-1884
 *23-07-1886 Szynkielów
 +1968 Szynkielów /Szynkielów/
 +1953 Szynkielów /Szynkielów/
Więcej
616Rzepecki Marek
Rzepecka Krystyna

 
 
 
 
Więcej
617Rzepecki Ryszard
Rzepecka Zofia

 
 
 
 
Więcej
618Rzepecki Tadeusz
Rzepecka

 
 
 
 
Więcej
619Rzepecki Tadeusz
Rzepecka Halina z d. Jeśko

 
 
 
 
Więcej
620Rzepecki Zygmunt
Rzepecka Bronisława

 
 
 
 
Więcej
621Salamon Maciej
Salamon Joanna Monika z d. Sekieta

 * Żarów
 * Wrocław
 
 
Więcej
622Salamon Roman
Salamon Lidia z d. Aleksandrowicz

 
 
 
 
Więcej
623Sawała Henryk
Sawała Maria Jolanta z d. Jędrasik

 
 
 
 
Więcej
624See Jurgen
See Katarzyna z d. Nakonieczny

 
 
 
 
Więcej
625Sekieta Franciszek
Sekieta Antonina z d. Aleksandrowicz

 *1883 Anielin
 *13-07-1890 Bębnów
 +04-09-1959 Skrzynno /Ostrówek/
 +1911 Bębnów /Osjaków/
Więcej
626Sekieta Grzegorz
Sekieta Elżbieta z d. Andrulewicz

Wrocław
 * Wrocław
 * Wrocław
 
 
Więcej
627Sekieta Ignacy
Sekieta Stanisława z d. Domagała
27-01-1932
Osjaków
 *25-12-1910 Bębnów
 *05-05-1911 Nowa Wieś
 +19-05-1993 Wrocław /Wrocław - cmentarz osobowicki/
 +19-10-2004 Wrocław /Wrocław - cmentarz osobowicki/
Więcej
628Sekieta Zdzisław
Sekieta Krystyna

 * Nowa Wieś
 
 
 
Więcej
629Siemiński Krzysztof
Siemińska Elżbieta z d. Bazela

 
 
 
 
Więcej
630Sikora Franciszek
Sikora Aniela z d. Nowak

 *1909
 *04-08-1913 Borki
 +1990
 +
Więcej
631Simanowski
Simanowski Krystyna z d. Halenka

 
 
 
 
Więcej
632Skrzypiński Zdzisław
Skrzypińska Janina Kazimiera z d. Aleksandrowicz

 
 
 +28-07-2003 Sieradz /Sieradz/
 
Więcej
633Słomian Franciszek
Słomian Bernardeta z d. Szymańska

 
 * Stargard Szczeciński
 
 
Więcej
634Smolarek Franciszek
Smolarek Małgorzata z d. Pilarek
1836
Osjaków
 *1817
 *1814 Szynkielów
 +
 +
Więcej
635Soforek Władyslaw
Soforek Emilia z d. Gibas

 
 
 
 
Więcej
636Soforek Władysław
Soforek Marianna z d. Aleksandrowicz
03-02-1926
Osjaków
 * Borki
 *1906 Bębnów
 
 +
Więcej
637Sokolak Maciej
Sokolak Magdalena z d. Graczyk

 
 
 
 
Więcej
638Sołtysiak Józef
Nowak Marianna z d. Byczak
20-01-1934
Osjaków
 *1909 Konopnica
 *28-02-1904 Bębnów
 +
 + /Konopnica/
Więcej
639Stasiak
Stasiak Teresa z d. Szymańska

 
 
 
 
Więcej
640Staszewski Antoni
Staszewska Julianna z d. Byczak
23-05-1830
Osjaków
 *1799 Chorzyna
 *19-06-1812 Walków
 +
 +
Więcej
641Stawicki Szczepan
Stawicki Ludwika z d. Aleksandrowicz
01-11-1882
Brzeźnio
 *1860 Nowa Wieś
 *21-07-1865 Borowiska
 +
 +
Więcej
642Stępień Andrzej
Stępień Małgorzata z d. Kotwica

 * Nowogrodziec
 
 
 
Więcej
643Stępień Dawid
Stępień Adelajda z d. Polak

 
 
 
 
Więcej
644Stępień Józef
Szeliga Stefania z d. Surma
01-06-1954
Osjaków
 
 * Bębnów
 
 
Więcej
645Stępień Kazimierz
Stępień Kazimiera z d. Aleksandrowicz

 *01-1934
 * Bębnów
 +05-01-2002 Gdańsk /Gdańsk/
 
Więcej
646Stępień Mirosław
Stępień Teresa

 * Gdańsk
 
 
 
Więcej
647Stępień Rafał
Stępień Katarzyna z d.

 * Gdańsk
 
 
 
Więcej
648Stępień Tadeusz
Stępień Marianna z d. Nowak
26-12-1951
Szynkielów
 
 
 
 
Więcej
649Stonisz Zbigniew
Stonisz Agnieszka z d. Cisarska

 
 
 
 
Więcej
650Strzelczyk Aleksander
Strzelczyk Małgorzata

 
 
 
 
Więcej
651Strzelczyk Sławomir
Strzelczyk Anna z d. Cyrulik

 
 
 
 
Więcej
652Strzelczyk Stanisław
Strzelczyk Leona z d. Łakomska

 *1938
 * kolonia Kiełczygłowska
 +2007
 
Więcej
653Stychno
Stychno Barbara z d. Białecka

 
 
 
 
Więcej
654Sułkowski Kamil
Sułkowska Agnieszka z d. Nowak
27-09-2008
Szynkielów
 
 * Wieluń
 
 
Więcej
655Surma Józef
Surma Stanisława z d. Aleksandrowicz

 *1883 Borki
 *16-06-1893 Bębnów
 +1967 Borki
 +12-1968 Borki /Osjaków/
Więcej
656Surma Kazimierz
Surma Kazimiera z d. Rabikowska

 *1931 Bębnów
 * Bębnów
 +08-2009 /Osjaków/
 +
Więcej
657Sygidus Wacław
Sygidus Władysława z d. Łakomska

 
 
 
 
Więcej
658Szczygłowski Zdzisław
Szczygłowska Danuta z d. Ochocka
02-01-1982
 * Wrocław
 * Bębnów
 
 
Więcej
659Szeliga Kazimierz
Szeliga Stefania z d. Surma
18-10-1989
Raszkowice
 
 * Bębnów
 
 
Więcej
660Szewczyk Czesław
Szewczyk Franciszka z d. Bazela

 *1920
 *1925
 +1996
 +1989
Więcej
661Szewczyk Henryk
Szewczyk Alicja z d.

 
 
 
 
Więcej
662Szewczyk Marek
Szewczyk Jolanta z d.

 
 
 
 
Więcej
663Szyc Jerzy
Szyc Hanna z d. Panasiuk

 
 
 
 
Więcej
664Szyc Krzysztof
Szyc Agnieszka z d. Nowak

 
 
 
 
Więcej
665Szymański Edward
Szymańska Janina z d. Dziembór

 *22-08-1932 Brześć Litewska
 *15-02-1929 Piotrów k. Sulejowa
 +22-11-1989 Stargard Szczeciński
 +2012
Więcej
666Szymański Jakub
Szymańska Agnieszka z d. Nowak

 * Walków
 * Walków
 
 
Więcej
667Szymański Stanisław
Szymańska Zofia z d. Żelek

 * Grabowo
 
 
 
Więcej
668Szymczyk Tomasz
Kleczaj Beata z d. Mak

 
 
 
 
Więcej
669Ściborek
Stychno Barbara z d. Białecka

 
 
 
 
Więcej
670Ślawski Piotr
Ślawska Marianna z d. Aleksandrowicz
19-09-1893
Lututów
 *1870 Niemojew
 *14-09-1871 Popelina
 +18-10-1946 Popielina /Lututów/
 +02-09-1949 Popielina
Więcej
671Ślawski Wincenty
Ślawska Honorata z d. Jędrasik

 
 *1924 Łódź
 +
 +02-06-2014 Łódź /Łódź - cmentarz Na Dołach/
Więcej
672Ślawski Witold Grzegorz
Ślawska Danuta z d. Kicińska

 
 
 
 
Więcej
673Ślusarek Błażej
Ślusarek Marianna z d. Kłys
23-11-1920
Osjaków
 *1893 Raducki Fokwark
 *1900 Raducki Fokwark
 + /Osjaków/
 + /Osjaków/
Więcej
674Świadek Edward
Świadek Teresa z d. Mądraszek

 * Krosno Odrzańskie
 * Maszewo
 
 
Więcej
675Świat Antoni
Świat Marianna z d. Mak

 
 *1893
 + Dymek
 +
Więcej
676Światłowski Jacek
Światłowska Zofia z d. Marczak

 
 
 
 
Więcej
677Świątek Roch
Świątek Franciszka z d. Aleksandrowicz
28-09-1892
Brzeźnio
 *1866 Ostrów
 *28-09-1867 Borowiska
 +
 +
Więcej
678Świerada Wojciech
Świerada Marianna z d. Łakomska
01-05-1845
Rząśnia
 *1818 Kiełczygłów
 *1825 Kiełczygłów
 +
 +
Więcej
679Świtała Dariusz Piotr
Świtała Ewa Honorata z d. Dragan

 * Wrocław
 
 
 
Więcej
680Tarczewski Paweł
Tarczewska Beata z d. Baturo

 * Krosno Odrzańskie
 * Krosno Odrzańskie
 
 
Więcej
681Telega Zdzisław
Telega Stanisława z d. Bazela
08-05-1957
Łódź
 *1925
 * Francja
 +2003
 
Więcej
682Tokarczyk Stanisław
Tokarczyk Eugenia z d. Aleksandrowicz

 
 *11-1928 Bębnów
 
 +17-07-1982
Więcej
683Tokarek Andrzej
Tokarek Marianna z d. Nowak
16-01-1906
Osjaków
 *1875 Walków
 *24-02-1886 Walków
 +
 +
Więcej
684Tokarek Jan
Tokarek Ewa z d. Sołtysiak

 *30-04-1934 Konopnica
 *24-05-1939 Konopnica
 +24-06-2000 Sieradz /Konopnica/
 +09-04-2013 Konopnica /Konopnica/
Więcej
685Tokarek Roman
Tokarek Marzena z d. Mak

 
 
 
 
Więcej
686Tokarski Józef
Karczewska Irena

 
 *1954
 
 +30-12-2010 /Czernice/
Więcej
687Tokarski Leon
Tokarska Józefa z d. Domagała
11-06-1935
Osjaków
 * Osjaków
 *07-06-1910 Czernice
 
 +
Więcej
688Tokarski Stanisław
Tokarska Jadwiga z d. Nowaczyk
16-02-1946
Osjaków
 
 * Dolina Czernicka
 
 
Więcej
689Tomczyk Zbigniew Krzysztof
Tomczyk Krystyna Irena z d. Ochocka
22-10-1977
Konopnica
 
 
 +23-05-2007 Wrocław
 
Więcej
690Torczyński Janusz
Torczyńska Ilona z d. Zienterska

 
 
 
 
Więcej
691Trębacz Tomasz
Trębacz Władysława z d. Nowak

 
 
 
 +2002
Więcej
692Trunk Marcus
Trunk Bettina z d. Bischoff

 
 * Singen
 
 
Więcej
693Truszczyński Artur
Truszczyńska Marta Anna
27-08-2011
Konstantynów Łódzki
 
 * Wrocław
 
 
Więcej
694Truszczyński Zbigniew z d. Nogaj
Truszczyńska Anna

 * Wieluń
 
 
 
Więcej
695Trzeciak Antoni
Trzeciak Wiktoria z d. Łakomska
03-07-1877
Rząśnia
 *1858 Gumniska
 *09-12-1853 Kiełczygłówek
 +
 +
Więcej
696Tur Mariusz
Tur Marlena z d. Gałecka

 
 * Sokołów Podlaski
 
 
Więcej
697Tur Stanisław
Tur Grażyna z d. Stępień

 
 * Nowogrodziec
 
 
Więcej
698Typek Jarosław
Typek Magdalena z d. Jaszczyk

 
 
 
 
Więcej
699Typek Zbigniew
Typek Sylena z d. Aleksandrowicz

 *02-08-1944
 
 +07-06-1996 Sieradz /Sieradz/
 
Więcej
700Uciński Krzysztof
Ucińska Ewa z d. Napieraj

 
 
 
 
Więcej
701Urbaniak Antoni
Urbaniak Franciszka z d. Pilarek

 
 *27-06-1890 Szynkielów
 + /Szynkielów/
 + /Szynkielów/
Więcej
702Urbaniak Arkadiusz
Urbaniak Anna

 
 
 
 
Więcej
703Urbaniak Czesław
Urbaniak Stanisława

 
 
 
 
Więcej
704Urbaniak Feliks
Urbaniak Agnieszka

 
 
 
 
Więcej
705Urbaniak Franciszek
Urbaniak Helena z d. Karczewska

 
 
 + Szynkielów /Osjaków/
 + Szynkielów /Osjaków/
Więcej
706Urbaniak Henryk
Urbaniak Danuta z d. Dawidziak

 * Szynkielów
 
 
 
Więcej
707Urbaniak Jan
Urbaniak Jadwiga z d. Pilarek
26-01-1879
Osjaków
 *1858 Szynkielów
 *1858 Szynkielów
 +
 +
Więcej
708Urbaniak Janusz
Urbaniak Gabriela z d. Florczak

 
 
 
 
Więcej
709Urbaniak Józef
Urbaniak Kazimiera z d. Pietralczyk

 *19-05-1919 Szynkielów
 * Szynkielów
 + /Szynkielów/
 + /Szynkielów/
Więcej
710Urbaniak Józef
Urbaniak Teofila z d. Rzepecka

 *14-01-1913 Szynkielów
 *04-01-1918 Szynkielów
 +24-04-2005 Szynkielów /Szynkielów/
 +14-02-1993 Szynkielów /Szynkielów/
Więcej
711Urbaniak Kacper
Urbaniak Wiktoria z d. Pilarek

 *1814 Szynkielów
 *01-12-1838 Szynkielów
 +
 +
Więcej
712Urbaniak Krzysztof
Urbaniak Janina z d. Zając

 
 
 
 
Więcej
713Urbaniak Mariusz
Urbaniak Marzena z d. Paczkowska
19-09-1992
Płoty
 * Płoty
 
 
 
Więcej
714Urbaniak Ryszard
Urbaniak Genowefa z d. Gruszczyńska

 * Zimnica
 * Szynkielów
 
 
Więcej
715Urbaniak Zygmunt
Urbaniak Małgorzata z d. Pomykała

 * Szynkielów
 
 
 
Więcej
716Waite Samuel
Waite Beata z d. Lewandowicz
12-08-2013
 
 * Łask
 
 
Więcej
717Walasik Józef
Walasik Waleria z d. Rula
03-01-1912
Rząśnia
 *1886 Rząśnia
 *27-09-1892 Rząśnia
 +
 +
Więcej
718Walasik Szymon
Walasik Marianna z d. Pilarek
14-11-1865
Osjaków
 * Szynkielów
 *1849 Szynkielów
 +
 +
Więcej
719Walaszczyk Franciszek
Walaszczyk Helena z d. Surma

 
 *1914
 +
 +1973 Wieluń /Osjaków/
Więcej
720Walenciak Adam
Walenciak Monika z d. Świadek

 * Krosno Odrzańskie
 * Krosno Odrzańskie
 
 
Więcej
721Walkowiak Adam
Walkowiak Marianna z d. Aleksandrowicz
07-02-1928
Osjaków
 *1858 Raduczyce
 *18-08-1883 Bębnów
 +
 +18-03-1970 Bębnów /Szynkielów/
Więcej
722Walkowiak Zbigniew
Walkowiak Kamila z d. Kidawska

 * Wieluń
 * Wieluń
 
 
Więcej
723Waloszczyk Franciszek
Waloszczyk Katarzyna z d. Żuber
05-05-1920
Osjaków
 *1888 Chorzyna
 *20-06-1892 Strobin
 +
 +
Więcej
724Waloszczyk Józef
Waloszczyk Marianna z d. Pabisiak
26-08-1951
Konopnica
 * Strobin
 
 
 
Więcej
725Wasilewski Roman
Kolasińska Leokadia

 
 
 
 
Więcej
726Wawrzyniak Maciej
Wawrzyniak Anna z d. Kolanek

 
 
 
 
Więcej
727Wawrzyniak Stanisław
Wawrzyniak Weronika z d. Łakomska

 * Zielęcin
 
 +
 
Więcej
728Wieczerzak Piotr
Wieczerzak Magdalena z d. Szczygłowska
02-05-2006
 * Wrocław
 
 
 
Więcej
729Wierzbicki Władyslaw
Wierzbicka Pelagia z d. Łakomska

 
 
 +
 
Więcej
730Wierzchowski Mikołaj
Wierzchowska Helena z d. Aleksandrowicz

 
 *04-10-1899 Borowiska
 
 +
Więcej
731Wika Grzegorz
Wika Anna z d. Muzeja

 
 * Wieluń
 
 
Więcej
732Wilczaszek Kazimierz
Wilczaszek Janina z d. Sikora

 
 
 
 
Więcej
733Wilczaszek Leszek
Wilczaszek Magdalena z d.

 
 
 
 
Więcej
734Wilczyński Jarosław
Siemińska Elżbieta z d. Bazela

 
 
 
 
Więcej
735Wiśniewski Tadeusz
Wiśniewska Stanisława z d. Łakomska

 
 * Kolonia Kiełczygłowska
 
 
Więcej
736Witczak Mariusz
Witczak Beata Katarzyna z d. Białecka
03-05-2008
Konopnica
 
 * Wieluń
 
 
Więcej
737Witkowski Mirosław
Witkowska Agata z d. Czernuszewicz

 
 
 
 
Więcej
738Wodziński Marcin
Kwak Rozalia z d. Kubiaczyk
26-05-1848
Osjaków
 *1823 Strobin
 *18-08-1826 Walków
 +03-06-1855 Walków /Osjaków/
 +
Więcej
739Wojdyła Mateusz
Wojdyła Małgorzata z d. Nowak
15-11-1846
Osjaków
 *1823 Strobin
 *06-07-1827
 +
 +01-03-1858 Walków /Osjaków/
Więcej
740Wojewoda Tomasz
Wojewoda Marianna z d. Nowak
07-01-1904
Szynkielów
 *1882 Biesiec
 *05-07-1886
 +
 +
Więcej
741Wolny Adam
Szuber-wolny Ludmiła Elżbieta z d. Szuber

 
 * Bytom
 
 
Więcej
742Wolny Tadeusz
Wolny Sabina z d. Ochocka

 
 * Bębnów
 
 
Więcej
743Wolny Zenon
Wolny Maria z d. Tokarczyk

 
 * Wieluń
 
 
Więcej
744Wołoszyn Dariusz
Wołoszyn Agnieszka z d. Stępień

 
 
 
 
Więcej
745Woźniak Grzegorz
Woźniak Jolanta z d. Mądraszek

 * Krosno Odrzańskie
 * Krosno Odrzańskie
 
 
Więcej
746Wójciak
Wójciak Magdalena z d. Nowak
24-07-2010
Szynkielów
 
 
 
 
Więcej
747Wójcik Stanisław
Wójcik Janina z d. Kochel
21-01-1951
Rząśnia
 *01-12-1921 Niemcy
 * Zielęcin
 +15-04-1999 Częstochowa /Rząśnia/
 
Więcej
748Wójcikowski Stanisław z d. Wójcik
Wójcikowska Helena z d. Ślusarek

 * Raducki Fokwark
 
 +
 +
Więcej
749Wójt Sylwester
Wójt Milena Liliana z d. Zienterska
25-09-2010
Ostrówek
 
 * Wieluń
 
 
Więcej
750Wronka Łukasz
Kowalczyk Malwina
05-03-2011
Widawa
 
 * Łask
 
 
Więcej
751Wycech Bogusław
Wycech Aleksandra z d. Sekieta

 *24-06-1937 Wilczogęby
 * Nowa Wieś
 +23-08-1998 Wrocław /Wrocław - cmentarz osobowicki/
 
Więcej
752Wycech Janusz
Wycech Ewa z d. Karlikowska

 * Wrocław
 * Wrocław
 
 
Więcej
753Zagórny Kazimierz
Zagórna Ewa z d. Nowaczyk
20-02-1960
Osjaków
 
 * Czernice
 
 
Więcej
754Zduńczyk Andrzej
Majerczak Krystyna z d. Danielik

 *16-06-1946 Szonów
 * Paskrzyn
 +1989 Kędzierzyn Koźle
 
Więcej
755Zduńczyk Tomasz
Zduńczyk Magdalena z d. Wróbel

 * Kędzierzyn Koźle
 * Kędzierzyn Koźle
 
 
Więcej
756Zemsta Edward
Kosek Janina z d. Nowak
11-02-1954
Gdańsk
 *1900
 * Borki
 +1960
 
Więcej
757Zienterski Andrzej
Zienterska Grażyna z d. Nawrot

 
 
 
 
Więcej
758Zienterski Arkadiusz
Zienterska Krystyna
1978
 * Szynkielów
 
 
 
Więcej
759Zienterski Dionizy
Zienterska Irena z d. Nawrocka

 * Szynkielów
 
 
 
Więcej
760Zienterski Jan
Zienterska Jolanta z d. Kolanek

 
 
 
 
Więcej
761Zienterski Rafał
Zienterska Beata z d. Juszczak
15-01-2005
Godynice
 
 
 
 
Więcej
762Zienterski Robert
Zienterska Katarzyna z d. Gruszczyńska

 
 
 
 
Więcej
763Zienterski Sławomir
Zienterska Lucyna z d. Cłapa

 
 
 
 
Więcej
764Zienterski Stanisław
Zienterska Natalia z d. Nowak

 * Głuchów
 *14-07-1928 Szynkielów
 
 +31-12-2007 Wieluń /Szynkielów/
Więcej
765Zienterski Sylwester
Zienterska Lidia

 *1960
 
 +31-05-2015 Wola Rudlicka /Ostrówek/
 
Więcej
766Żuber Jan
Żuber Marianna z d. Janus
18-11-1924
Kiełczygłów
 *03-06-1896 Strobin
 
 +
 
Więcej
767Żuber Mateusz
Żuber Magdalena z d. Byczak
30-10-1890
Osjaków
 *1868 Strobin
 *18-05-1861 Bębnów
 + Strobin /Osjaków/
 +16-06-1899 Strobin
Więcej
768Żuber Mateusz
Żuber Marianna z d. Nowak
26-01-1899
Strobin
 *1877 Strobin
 *22-05-1871 Strobin
 +
 +
Więcej
769Żuberek Jakub
Żuberek Marianna z d. Kubiaczyk
10-11-1861
Osjaków
 *1832 Strobin
 *17-08-1839 Walków
 +
 +
Więcej
770Żuberek Józef
Żuberek Helena z d. Aleksandrowicz

 
 * Bębnów
 
 + /Szynkielów/
Więcej
771Żurawski
Żurawska Maria z d. Korytek

 
 *1930 Czernice
 
 + Konopnica /Czernice/
Więcej

Serwis wygenerowano z programu "Drzewo genealogiczne II" | http://www.drzewo-genealogiczne.pl